Neslihan Demir: Enişteniz beni taşımak için çok çalışıyor

Ali Bozkurt
21.09.2023 - 12:17 | Son Güncellenme: 21.09.2023 - 12:20

Türk voleybolun efsane ismi Neslihan Demir, özel hayatında yeni aşka yelken açmıştı. Demir, sevgilisiyle ilgili herkesi tebessüm ettiren paylaşımda bulundu.

Neslihan Demir: Enişteniz beni taşımak için çok çalışıyor

AJANSSPOR HABER

Batuhan Çelik ile aşk yaşayan Neslihan Demir, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.

''Hiç kimse vazgeçilmez değil''

Vakıfbank’la yolları ayrılan Neslihan Demir: “Vedaları sevmem, herkese teşekkürler yakında görüşürüz. VakıfBank'ta harika 3 sene geçirdim. Cebime bir sürü şey koydum ve mutlu olarak ayrılıyorum. Hiç kimse vazgeçilmez değil. Aslolan zaten VakıBank. Bugün ben giderim yarın başkası, önemli olan oranın korunması. Karşılıklı anlaşarak ayrıldık. Ne bir kırgınlık ne bir kızgınlık. Onların da bana bir kızgınlığı olduğunu düşünmüyorum. Hayat seçimlerden ibaret. Herkesin seçimlerine saygı duymak zorundayız." ifadelerini kullanmıştı.

"Yürütmeyi durdurma kararı aldım''

Sevgilisi Batuhan Çelik ile el ele tutukları fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Öte yandan Neslihan Demir'in sevgilisi Çelik, "Yürütmeyi durdurma kararı aldım . Artık koşuyorum" ifadelerini kullandı.

Batuhan Çelik'in antrenman videosunu paylaşan Demir şunları not düştü: Yüz ölçümü yavu vatan Kıbrıs'a çok yaklaştı ve enişteniz beni taşımak için (Gerçek anlamda) çok çalışıyor. Destek verirseniz sevinirim'

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler