O Ses Türkiye jüri üyeleri belli oldu mu? O Ses Türkiye yeni jüri kim?

22.09.2022 - 16:44 | Son Güncellenme: 22.09.2022 - 17:00

TV 8 yarışması O Ses Türkiye'de yeni sezon jüri üyeleri belli oldu. Acun Ilıcalı jüri üyelerine teklif yaptı. İşte O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri.

Abone Ol
Okuma süresi: 2dk

AJANSSPOR PLUS

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye'de yeni sezon jüri üyeleri merak ediliyordu. Programın yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, o isimlere teklif götürdü. Peki O Ses Türkiye'nin yeni jüri üyeleri kimler oldu. İşte O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda bilinmesi gerekenler ve jüri üyeleri listesi...

Acun Ilıcalı'dan Hadise ve Ebru Gündeş iddalarına yanıt

Geçen sezon Hadise'nin, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile ilişki yaşadığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye'deki yoluna Ebru Gündeş ile devam etme kararına bu iddiaların neden olduğu ifade edilmişti. Acun Ilıcalı ise konuyla ilgili bir açıklama yaparak, "Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var gözden kaçıp da konuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir" demişti.

Acun Ilıcalı 2 jüri üyesine teklif yaptı

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'deki yeni sezon jüri kadrosunu kurmak için hazırlıklarına başladı. Ünlü TV yapımcısı, Yıldız Tilbe ve Hadise'ye teklifte bulundu.

Yıldız Tilbe teklife sıcak, Hadise bekliyor

Yıldız Tilbe'nin Acun Ilıcalı'dan gelen jürilik teklifine sıcak baktığı kaydedilirken, eşi Mehmet Dinçerler ile boşanma arifesinde olan Hadise'nin ise henüz bir açıklama yapmadığı ve teklifi beklettiği ifade edildi.

Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ün koltukları hazır

Murat Boz ile Beyazıt Öztürk'ün ise O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda jüri koltuklarında yer alacakları belirtildi.

O Ses Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak? 2022

O Ses Türkiye'nin geçen sezonu 2 Ekim 2021 tarihinde başlamıştı. O Ses Türkye'nin yeni sezonunun ne zaman başlayacağına dair resmi açıklama henüz yapılmadı. O Ses Türkiye'nin 2022 yılındaki 11. sezonunun geçen sene olduğu gibi Ekim ayında başlaması bekleniyor.

Senin için hazırladığımız haberler