Ordu'ya 150 bin liralık yardım..

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Spor Genel Müdürlüğü tarafından Ordu’ya 150 bin liralık spor malzemesi yardımı yapılacağını söyledi
9 Eylül 2015 13:22- Son Güncelleme - 9 Eylül 2015 13:22
Google news abonelik

Ordu’ya ilk olarak Boks Ringinin geldiğini ve diğer spor malzemelerin Ekim ayı içerisinde geleceğini söyleyen İl Müdürü Mustafa Genç, "Göreve başladığımız günden itibaren ilçelerimizi dolaşarak eksik olan spor malzemelerimizi yerinde tespit ettik. Bir bölümünü kendi imkanlarımızla temin etmeye çalışıyoruz. Bir bölümünü de Spor Genel Müdürlüğümüzden talep ettik. Genel Müdürlüğümüz de bizim taleplerimize yardımcı oldular ve yaklaşık 150 bin liralık spor malzemesini İlimize gönderme ye başladılar. İlk olarak boks ringimiz ilimize geldi. Bilindiği üzere Aralık ayın da büyükler Türkiye boks şampiyonası düzenleyeceğiz. A Milli takımımız, 2016 Rio olimpiyatlarına katılacak muhtemel sporcularımızın seçimini ilimizde bu şampiyonada yapacak. Yine ilçelerimizin ihtiyaçları olan Güreş, Judo, Teakwondo ve Karate minderleri de Genel müdürlüğümüz tarafından Ekim ayı içerisinde ilimize gönderilecek. Böylelikle spor yaptıran Antrenörlerimizin işini kolaylaştıracak, daha iyi şartlarda daha iyi spor malzemeleriyle antrenman yapmalarını sağlamış olacağız. Ordu’da spor yapan Antrenörlerimizin ve sporcularımızın daha iyi şartlarda spor yapmalarını istiyoruz. Bunun için de çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a Ordumuz adına teşekkür ediyorum" dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!