Ozan Kabak antrenmanı tamamlayamadı

10.01.2019 21:20 - Son Güncelleme -
Ozan Kabak antrenmanı tamamlayamadı

2018-2019 sezonu ikinci devre kamp çalışmalarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdüren Galatasaray, bugün yaptığı çalışmalar ile Antalya kampını tamamladı. Ozan Kabak, idman sırasında ayağını burkarken, tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı.
İkinci devre kamp çalışmalarını Antalya'nın Belek beldesinde sürdüren Galatasaray, bugün yaptığı çalışmalar ile Antalya kampını tamamladı.
Sarı kırmızılı takımın Belek Turizm Merkezi'nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirilen antrenman yağış altında gerçekleştirilirken koşu çalışması ile başladı.

Yeni transferi Emre Taşdemir de antrenmanda yer aldı.

Basına kapalı gerçekletirilen sabah antrenmanında koşu çalışması yaptığı belirtilen Emre Taşdemir, akşam antrenmanında da takımdan ayrı bireysel çalışmalarını sürdürdü. Isınma hareketleri ve pas çalışması ile süren idman, açma-germe ile sona erdi.

Ayrıca genç futbolcu Ozan Kabak, idman sırasında ayağını burkarken, tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bıraktı. Antalya'daki hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray, yarın sabah saat 11.00'de Almanya'ya gidecek. Sarı kırmızılı takım, 12 Ocak Cumartesi günü TSİ 17.00'de Almanya Bundesliga ekiplerinden RB Leipzig ile hazırlık maçında karşılaşacak. Galatasaray, Antalya kampındaki tek hazırlık maçında Eskişehirspor ile 3-3 berabere kalmıştı. (Fanatik)

 

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi için animasyon filmi yayınlandı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up