AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Sloganını Kullandı

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 11 Haz 2022 - 21:27 / Son Güncelleme : 11 Haz 2022 - 21:47

İkinci kez Galatasaray Başkanlığı'na seçilen Dursun Özbek, teşekkür konuşmasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yeni teknik direktörü Jorge Jesus'un "Hazır mısınız?" sloganını kullandı. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

Galatasaray Başkanlığı'na ikinci defa seçilen Dursun Özbek, oldukça duygusal anlar yaşadı. Özbek, kürsüye teşekkür konuşması için çıktığında gözleri nemlendi. Konuşmakta zorlanan Özbek, teşekkür konuşmasında ilginç bir ifade kullandı.

Dursun Özbek'in kullandığı ifade Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yeni teknik direktörü Jorge Jesus'un imza törenindeki sloganın aynısıydı.

Ezeli rakiplerden Cumhuriyet'in 100. yılı için aynı slogan

Dursun Özbek, "Galatasaray'ı çocuklarımız ve torunlarımızın gurur duyacağı bir seviyeye getireceğiz. Hazır mısınız?" dedi. Evet, Özbek'in kullandığı "Hazır mısınız" ifadesi, Koç ve Jesus'un imza töreninde Fenerbahçe taraftarına Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyon olmak için kullandığı motivasyon sloganıydı.

Özbek de daha önce hedef olarak Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyonluk için göreve geleceğini açıklamıştı. Şimdi iki ezeli rakip başkanı da yeni sezona "Hazır mısınız?" sloganıyla girmeye hazırlanıyor.