AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Valerien Ismael'den Beşiktaşlı Futbolculara Gözdağı: Dayanamayabilirsiniz!

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 22 May 2022 - 15:58 / Son Güncelleme : 22 May 2022 - 16:09

Beşiktaş haberleri... Süper Lig takımlarından Beşiktaş teknik direktörü Valerien Ismael, yaptığı tatil konuşmasında futbolculara gözdağı verdi. İşte detaylar...

Kartal YİĞİT-AJANSSPOR

Beşiktaş'ın, Konyaspor ile sahasında 1-1 berabere kaldığı maçın sonrasında teknik direktör Valerien Ismael bir konuşma yaptı. Oyunculara uyarılarda bulunan Ismael, "Çalışmayana, koşmayana forma yok. Kamp öyle ağır geçecek ki bazılarınız dayanamayabilir" dedi. İşte detaylar.

Ismael'den gözdağı

Sezonu hayal kırıklığı ile kapatan Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael yaptığı tatil konuşmasında oyuncularına adeta şimdiden gözdağı verdi. 

"Taraftarımıza layık olalım ama..."

Maç sonrası soyunma odasında son konuşmasını yapan ve kendisi de tatilini geçirmek üzere Avusturya’ya giden Fransız hocanın sezon başı kampının zor geçeceğini söyleyerek, "Genel olarak sizlerden memnun bir sezon sonu geçirdik. Gönül isterdi ki çok daha iyi bir yerde ligi kapatıp taraftarımıza layık olalım ama olmadı bunu yeni sezonda yaşatmak istiyorum" dedi.

"Bazılarınız dayanamayabilir"

Valerien Ismael’in can alıcı sözleri sonlara doğru geldi. Genç hoca, "Az çok artık beni tanıdınız. Felsefemi anladınız. Çalışmayana, koşmayana forma yok. Kamp öyle ağır geçecek ki bazılarınız dayanamayabilir. Şimdiden kendinizi kampa hazır edi. İyi dinlenin, kampa yakın hafif hafif egzersizlere başlayın. Çünkü yeni sezonda en büyük kozumuz fiziki gücümüz olacak” dediği öğrenildi.

3 maç planlanıyor

Bu arada 27 Haziran’a kadar tatil yapacak olan siyah beyazlılar bu tarihte akşam üzeri Nevzat Demir tesislerinde toplanacak. 5 Temmuz’a kadar İstanbul'da çalışacak olan Kartal, daha sonra ikinci etap kamp çalışması için Avusturya’ya uçacak. 

16 Temmuz’a kadar sürecek kampta üç hazırlık maçının oynanması şimdilik planlanıyor. Bu sayının artma durumu bulunduğu belirtildi. Kampta gençleri görmek isteyen Ismael’in en fazla 27-28 kişilik bir ekiple kampa gideceği dönüşte bu sayının 23’e düşeceği ifade edildi.