Özel sporcular, Sadettin Saran'ı ziyaret etti!

Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı’ndan özel sporculara destek sözü...
15 Haziran 2016 16:51- Son Güncelleme - 15 Haziran 2016 17:28
Google news abonelik

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, özel sporcular ve aileleriyle birlikte Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ı ziyaret etti. Birol Aydın, Mayıs ayında Fethiye Ölüdeniz' de düzenlenen Türkiye Açık Deniz Yüzme Şampiyonası'na katkıları dolayısıyla Saran Group’a teşekkürlerini iletti.

Sadettin Saran da bundan sonra hayatının sonuna kadar özel sporcuların yanında olacağını bir kez daha tekrarladı. Özel sporcuların ve Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun en büyük destekçileri arasında yer alan Sadettin Saran, Saran Group Binası’nda çok özel konuklarını ağırladı.

Federasyon Başkanı Birol Aydın, özel sporcular ve aileleriyle birlikte Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ı Mayıs ayında düzenlenen Türkiye Açık Deniz Yüzme Şampiyonası’na katkıları dolayısıyla ziyaret etti. Aydın ve aileler Sadettin Saran’a destekleri için teşekkür ederken, Sadettin Saran da down sendromlu, zihinsel engelli ve otizmli özel sporcular için düzenlenecek ulusal ve uluslararası organizasyonları desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!