AjanssporAjansspor uygulamasını indir

PlayStation'dan kullanıcılara Horizon Zero Dawn Complete Edition müjdesi

Ajansspor Editör
İsa
İlk Yayınlanma : 19 Nis 2021 - 22:36 / Son Güncelleme : 19 Nis 2021 - 22:39

Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın PlayStation, 20 Nisan - 21 Nisan arasında ücretsiz olacak. Kullanılcar bu süre içerisinde oyunu indirebilir.

PlayStation'dan kullanıcılara Horizon Zero Dawn Complete Edition müjdesi

Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın PlayStation yarın ücretsiz olacak...

Horizon Zero Dawn Complete Edition'ın PlayStation sürümü, yarın saat 06.00 itibarıyla ücretsiz olacak. Play At Home kampanyası kapsamında olan oyunu, 15 Mayıs'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyuna genel bakış | Dünya artık bizim değil

Makinelerin topraklarda gezindiği ve insanoğlunun artık egemen ırk olmadığı bir dönemde Aloy adındaki genç bir avcı, kaderini keşfetmek için bir yolculuğa çıkar.

Doğanın unutulmuş bir medeniyetin harabelerini ele geçirdiği yemyeşil bir post apokaliptik bir dünyada insanlığın direnişi ilkel avcı kabilelerinde devam etmektedir. Yeni yabani hayatta egemenliği, bilinmeyen bir kökene sahip korkusuz mekanik canavarlar olan Makineler tarafından gasp edilmiştir.

Karakterlerle tanışın

Bir efsanenin doğuşu

Doğumundan bu yana kabilesi tarafından dışlanan Aloy, bir anne kucağını ya da bir toplumun kabulünü hiç tanımamıştır. Tek yoldaşı toplumdan soyutlanmış olan ve onu evlat edinen sert bir mizaca sahip Rost'tu.

Rost, Aloy’a tüm fiziksel zorluklar karşısında nasıl hayatta kalacağını ve hor görmenin zayıflık olduğunu öğretmiştir ama onun kafasını sürekli meşgul eden soruların cevabını veremez: Annesi babası kimdi ve neden dışlanmıştı?  

Oyun Bilgileri ve Yasal Bilgiler

Güncel fiyatı: 84 TL

DÜNYA ARTIK BİZİM DEĞİL

Ölümcül Makinelerin yönettiği gizemli bir dünyayı gün yüzüne çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Nora’nın Aloy’una katılın.

Kabilesinden dışlanan ve geçmişini ortaya çıkarmak için mücadele eden genç bir avcı, kaderini keşfeder... Ve geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durdurmaya çalışacaktır.

Yabani hayatla ve tehlikelerle dolu bir açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere karşı yıkıcı etkiye sahip taktiksel saldırılar gerçekleştirin.

Horizon Zero Dawn™ birden fazla ödül kazanan bir aksiyon rol yapma oyunudur ve bu Complete Edition içinde yeni diyarları, yetenekleri, silahları ve Makineleri içeren çok büyük bir genişleme paketi The Frozen Wilds bulunuyor.

PlayStation®4 Pro için geliştirildi

İÇERİĞİNDE:

  • Horizon Zero Dawn.
  • The Frozen Wilds genişlemesi.
  • Carja Fırtına Korucusu ve Carja Güçlü Yaylı.
  • Carja Tüccar Paketi.
  • Banuk Öncü Kıyafeti ve Banuk Ayırma Yayı.
  • Banuk Gezgin Paketi.
  • Nora Korucu Paketi.
  • Dijital sanat kitabı.
  • PS4™ teması.

Bonus kostümler, silahlar ve öğe paketlerine Horizon Zero Dawn: Complete Edition güncelleme versiyon 1.45 dosyasını indirdikten sonra erişilebilir. Diğer yandan, bu içerikler oyunda ilerlemek suretiyle de açılabilir.