AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Emre Aşık'ın Eski Eşi Yağmur Sarnıç'a Hapis Cezası

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 04 Mar 2022 - 11:23 / Son Güncelleme : 04 Mar 2022 - 11:44

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, jandarmaya direnme ve hakaret suçundan 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı. Emniyet, adresinde bulamadığı Sarnıç’ı her yerde arıyor. Detaylar haberimizde...

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve A Milli Takım'da bir dönem forma giyen Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, jandarmaya direnme ve hakaret suçundan 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı. Emniyet güçleri, adresinde bulamadığı Sarnıç’ı her yerde arıyor.

Mahkeme kararı onadı

Yağmur Sarnıç'ın boşandığı eşi Emre Aşık'ı öldürmesi için tetikçi olarak tuttuğu Erdi Sungur ile birlikte jandarmaya direnme ve hakaret suçundan aldığı hapis cezası onandı. Sungur, cezaevine konuldu. Sabah’tan Fatih Ulaş’ın haberine göre; adresinde bulunamayan Yağmur Sarnıç hakkında ise yakalama kararı çıkarıldı.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Pedro'nun golleri

Bir aydır bulunamıyor

Sarnıç, yakalanması durumunda 2 yıl 9 ay 22 gün hapis cezasını çekmesi için cezaevine konulacak. Sarnıç hakkında bir ay önce de Emre Aşık için verilen korunma kararına uymadığı gerekçesiyle 3 gün zorlama hapis cezası verilmişti. Olay kadın Yağmur Sarnıç, bir aydır aranıyor.