• Diğerleri

Porsche Golf Turnuvası başlıyor..

İstanbul Golf Kulübünün Doğuş Otomotiv Porsche Türkiye sponsorluğunda düzenlediği Porsche Golf Turnuvası 3-4 Ekim tarihinde Klassis Golf Sahası’nda başlıyor.
16 Eylül 2015 15:07- Son Güncelleme - 16 Eylül 2015 15:07
Google news abonelik
Porsche Golf Turnuvası başlıyor..

Doğuş Otomotiv Porsche Türkiye, Türkiye’deki ilk golf turnuvasını düzenliyor. İstanbul Golf Kulübü ile işbirliği kapsamında hayata geçirilen turnuva, Silivri’de bulunan Klassis Golf sahasında gerçekleştirilecek.

3-4 Ekim tarihleri arasında Erkekler Gross ve Kadınlar Gross ile Karışık A, B ve C kategorileri olmak üzere 5 kategoride düzenlenecek turnuva sonunda birinciler, ülkemizi Porsche Golf Cup Dünya Finalleri’nde temsil etme hakkı elde edecek.

Porsche tarafından uluslararası çapta düzenlenen Porsche Golf Cup, markanın en büyük organizasyonları arasında yer alıyor. Her ülkenin yerel turnuvalar sonrasında oluşturduğu takımlar, Porsche Golf Cup World Final’da ülkelerini temsil ediyor.

Geçen yıl, 13 ülkede 8 bin sporcunun katıldığı yerel turnuvaların ardından İspanya’nın Mallorca Adası’nda gerçekleştirilen Porsche Golf Cup World Final’da, Kore Takımı şampiyon olmuştu. Finallere bu yıl 13’ten fazla ülkenin katılması bekleniyor.

Futbol tarihinin en erken penaltısı! 11 saniye...