• Diğerleri

Profesyonel liglerde haftanın programı!

31 Ağustos 2018 13:09- Son Güncelleme - 31 Ağustos 2018 13:09
Google news abonelik
Profesyonel liglerde haftanın programı!

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'e 4. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de ise 2018-2019 sezonu ilk hafta müsabakalarıyla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

21.45 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya)

Yarın:

19.15 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

19.15 Akhisarspor-Demir Grup Sivasspor (Spor Toto Akhisar)

21.45 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

21.45 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları)

2 Eylül Pazar:

19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Medipol Başakşehir (Erzurum Kazım Karabekir)

19.15 Kasımpaşa-MKE Ankaragücü (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.45 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)

21.45 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Büyükşehir Belediye)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.15 Afjet Afyonspor-Boluspor (Zafer)

21.45 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

Yarın:

17.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediye)

19.15 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Eskişehir)

19.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk)

21.45 Altay-Adanaspor (İzmir Atatürk)

2 Eylül Pazar:

16.30 Hatayspor-Gazişehir Gaziantep (Antakya Atatürk)

21.45 Adana Demirspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21.45 Altınordu-Denizlispor (Bornova)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

2 Eylül Pazar:

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tuzlaspor (Stadı henüz açıklanmadı)

16.30 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

17.00 Fatih Karagümrük-Menemen Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

17.00 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Pendikspor-Sivas Belediyespor (Pendik)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

17.00 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor (Darıca İlçe)

20.00 Tarsus İdmanyurdu-BUGSAŞ Spor (Tarsus İlçe)

20.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP)

 

Beyaz Grup

Yarın:

16.30 Hacettepe-UTAŞ Uşakspor (OSTİM)

16.30 Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)

2 Eylül Pazar:

16.00 Gaziantepspor-Ankara Demirspor (Gaziantep)

16.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde 5 Şubat)

16.30 Kastamonuspor 1966-Sancaktepe Belediyespor (Gazi)

17.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe)

17.00 Sarıyer-Manisaspor (Yusuf Ziya Öniş)

17.00 Bayrampaşa-Gümüşhanespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

20.00 Samsunspor-Amed Sportif Faaliyetler (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

17.00 Şile Yıldızspor-Gebzespor (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tire 1922 (Stadı henüz açıklanmadı)

17.00 Körfezspor-Artvin Hopaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2 Eylül Pazar:

16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

16.00 Hekimoğlu Trabzon-Silivrispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

16.00 Batman Petrolspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

16.00 Yomraspor-Nevşehir Belediyespor (Yomra İlçe)

16.30 Erbaaspor-Ergene Velimeşespor (Erbaa İlçe)

 

2. Grup

Yarın:

17.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Altındağ Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

17.00 Bergama Belediyespor-Kızılcabölükspor (Bergama 14 Eylül)

2 Eylül Pazar:

16.00 Pazarspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Van Atatürk)

16.00 Adıyaman 1954-Erokspor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Elaziz Belediyespor-Kemerspor 2003 (Elazığ Atatürk)

16.00 Yeni Orduspor-Kırşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

16.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz)

17.00 Sultanbeyli Belediyespor-Alibeyköyspor (Maltepe Hasan Polat)

 

3. Grup

Yarın:

17.00 Bağcılarspor-Turgutluspor (Esenler)

20.00 Kocaelispor-Fatsa Belediyespor (Kocaeli)

2 Eylül Pazar:

16.00 Bayburt İl Özel İdare-1461 Trabzon (Bayburt Genç Osman)

16.00 Diyarbekirspor-Gölcükspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

16.30 Çorum Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

17.00 Karacabey Belediyespor-Ankara Adliyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

17.00 Serik Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Serik İsmail Oğan)

20.00 Bucaspor-Anagold 24Erzincanspor (Yeni Buca)

10. Hafta / Norwich City - Manchester United: 1-3 (Özet)