Ajansspor.com yenilenen arayüzü ile test yayınına başlamıştır...

Quaresma'ya Porto'yu sordular!

05.09.2015 12:18 - Son Güncelleme -
Quaresma'ya Porto'yu sordular!

Fransa'nın Portekiz'i 1-0 yendiği hazırlık maçının ardından Portekizli gazetecilerin sorularını yanıtlayan Quaresma, Porto'dan ayrılık nedenine ilişkin sorulara, "Bunu, ileride bir gün anlatacağım ama şimdi sadece milli takımı düşünüyorum. Porto'da mutluydum. Ama hayat böyle. Şimdi de mutluyum. Çok mutlu olduğum bir kulübü bıraktım ama memnunum" cevabını verdi.

Quaresma, "Porto tekrardan kapını çalarsa açar mısın?" şeklindeki soruyu ise "Uzaktayım" şeklinde yanıtladı.

Karşılaşmanın 67. dakikasında Cristiano Ronaldo'nun yerine oyuna girdiği Fransa maçıyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan yıldız futbolcu, "Fransa yenilgisi Arnavutluk ile oynayacağımız grup maçının planlarını değiştirmeyecektir. Takımımız hazır. Pazartesi günü kazanmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sezonun başındayız ve yorgunluk olması doğal. Ama çalışıp, bizim için büyük önem arz eden pazartesi günkü maçı kazanmak için her şeyi yapacağız. Oynayıp, kazanmak için her zaman hazırız. Hiç kimse burada kaybetmek için bulunmuyor. Fransa'ya kaybettik diye havlu atacak değiliz" değerlendirmesinde bulundu.

 Portekiz Milli Takımı'nda yedekte kalmasını sorun etmediğini belirten Beşiktaşlı futbolcu, "Kafam rahat, teknik direktörümüze her zaman güvendim ve bana fırsat verileceğini düşünerek çalışıyorum. Teknik direktörümüz beni tanıyor. Beni ilk 11'de oynatmaya karar vereceği zaman buna en iyi karşılığı vermek için hazır olacağım" ifadelerini kullandı.

Arda Turan’ın şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdığı olay sonrası görüntüler

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up