Ramil Guliyev ticarete atıldı... İşte yatırımı

27.09.2021 - 18:26 | Son Güncellenme: 27.09.2021 - 18:37

Dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev, Ankara'daki bir pizzacıya ortak olarak yeme-içme sektörüyle iş dünyasına giriş yaptı. İşte detaylar...

AJANSSPOR-HABER

Türkiye'yi Tokyo Olimpiyatları'nda da temsil eden Dünya şampiyonu milli atlet Ramil Guliyev, yeme-içme sektörüne yatırım yaptığını duyurdu.

Ankara'da 3 şubeyle yola çıktı

Ramil, yaptığı açıklamada, 2016 yılında faaliyete geçen "Double Zero Pizza"ya pandemi döneminde katıldığını aktararak, "Şu an 3 arkadaşız ve beraber yeme-içme sektöründe işletmeyi yürütelim istedik. Şu an Ankara'da 3 şubemiz var. Türkiye'nin her bölgesinde şubeler açmak istiyoruz. Yaygın ve erişilebilir bir marka olmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Rus karma dövüş sanatları sporcusu, Alanya'da yatırım yapacak!
Habere Git

'Türkiye'ye lezzetli pizza yedirmek istedim'

Dünyanın birçok ülkesinde pizza tattığını anlatan Ramil, "Sporcular yemek konusunda duyarlıdır. İtalya'da pizzayı sevdim. Türkiye'de hamur işleri seviliyor. Türkiye'de lezzetli pizzalar yapılan yerler olsun istedim. Şu an yaptığımız pizza çok lezzetli. Arkadaşlarımın da içinde olduğu yemek sektöründe bir şeyler yapmak istiyordum. Şimdi İstanbul'da yer arıyoruz. İstanbul'da da şubemiz olsun istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Türk atletizmine gurur yaşattı

Azerbaycan kökenli Türk vatandaşı Ramil Guliyev, Tokyo Olimpiyatları 200 metre yarı finalinde serisinde 6. olarak oyunlara veda etmişti. Ramil, Londra'da düzenlenen 2017 Dünya Atletizm Şampiyonası 200 metre final yarışında 20.09 ile Dünya Şampiyonu oldu.

Senin için hazırladığımız haberler