Ravcı: "Puan veya puanlarla dönmek istiyoruz"

Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, "Şanlıurfaspor deplasmanından, iyi bir oyun çıkararak puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz" dedi.
5 Kasım 2015 15:54- Son Güncelleme - 5 Kasım 2015 15:54
Google news abonelik
Ravcı: "Puan veya puanlarla dönmek istiyoruz"

Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, PTT 1. Lig'de son haftalarda istemedikleri sonuçlar aldıklarını, bunun da teknik heyeti ve yönetimi üzdüğünü söyledi.

Şanlıurfaspor maçının önemli olduğunu dile getiren Ravcı, "Geçen hafta Balıkesir deplasmanında mağlubiyet aldık. Müsabakaya iyi başlamıştık ancak basit bir şekilde verdiğimiz bir penaltı sonucu maçı kaybettik. Cumartesi günü deplasmanda zor bir maça çıkacağız. Şanlıurfaspor deplasmanından iyi bir oyun çıkararak puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Rakiplerinin başarılı bir takım olduğunu ifade eden Ravcı, iki takımın da puan cetvelinde alt sıralardan kurtulma mücadelesi verdiğini vurgulayarak şunları söyledi:
"Bu yüzden maçın önemi daha da artıyor. Biz de hem yönetim hem teknik heyet hem de futbolcular olarak maçın öneminin bilincindeyiz. İnşallah bu zor deplasmanda 3 puan alarak Malatya'ya döneceğiz. Takım olarak bunu başaracak güçteyiz. Takımımız son iki haftada iyi mücadele etmesine rağmen istediği sonuçları alamadı. Taraftarımız takımına destek olmaya devam etsin, inşallah el birliğiyle bu takımı hak ettiği noktalara taşıyacağız."

Güvenlik kamerası bu kez gol sevincini çekti