''Ronaldo gücünü Messi ise Barcelona'ya olan sevgisini gösterdi''

24.04.2017 - 15:55 | Son Güncellenme: 24.04.2017 - 15:55

İspanyol gazeteci Oscar Merinoguillem, Radyospor'da Özgür Sancar'a bağlanıp El Clasico'yu ve Arda Turan'ın durumunu değerlendirdi!

İşte o açıklamalar:

Barcelona'da müthiş bir hava var, bu galibiyet onları hayata döndürdü. Messi'nin attığı gol belirleyici oldu. Bu gol hala hayat devam ediyor dedi ve şampiyonluk şansı devam ediyor dedi. Son dakikaya kadar mücadele devam edecek, bunu bize gösterdiler. 

Messi, formasını tribünlere gösterirken bunu içinden geldiği için, kalpten yaptı. Ben Barcelona'nın futbolcusuyum bu forma için mücadele ediyorum dedi. Ronaldo, gol attığı zaman kendini ön plana çıkartıp, ben dünyanın en iyi futbolcusuyum mesajı veriyordu, Messi ise takımı için Barcelona için mücadele ettiğini vurguladı.

Ramos, Messi'nin bileklerine vurdu ve kırmızı kart gördü, Real Madrid'in korunduğu iddia ediliyordu, bunun üzerine Ramos oyundan çıkarken Pique'ye tribünleri gösterdi, Bak beni kim koruyacak? Kimse bana yardım ediyor mu? Şeklinde bir mesaj gönderip sitemde bulundu. Demek istediği net bir şekilde Real Madrid'in hakemler tarafından kayrılmadığıydı.

Barcelona, Arsenal'den 30 milyon avroluk bir teklif aldı Arda Turan için ama bunun kesin olduğunu söyleyemeyiz fakat böyle bir olasılık var. Barcelona, Arda Turan'a iyi bir para ödedi ve yine iyi bir paraya satmak isteyecektir. Sakatlıklar ve oyun düzeni nedeniyle Arda'ya Barcelona'da çok fazla yer gözükmüyor. Arda Turan'ı Atletico Madrid taraftarı daha çok seviyordu, Barcelona taraftarları onu çok fazla izleyemediler. Barcelona'da kalıp kalmayacağı net değil ama bana göre ona ihtiyaç var.  Arda Turan'ın kişisel düşüncesi Barcelona'da devam etmek yönünde.

AJANSSPOR ÖZEL HABER 

KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ

 

Senin için hazırladığımız haberler