AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ronnie O’Sullivan’ın kızı Magnus: ‘Onu Asla Kızımla Tanıştırmayacağım’

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 11 May 2022 - 00:32 / Son Güncelleme : 11 May 2022 - 00:37

Ronnie O’Sullivan’ın kızı Taylor-Ann Magnus babası ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Magnus babasının asla kızı ile tanışmayacağını söyledi.

AJANSSPOR HABER

Şampiyon snooker oyuncusu Ronnie O’Sullivan’ın kızı Taylor-Ann Magnus babası ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi. Magnus babasının asla kızı ile tanışmayacağını söyledi. İşte detaylar...

''Onu hayatımda istemiyorum''

Ronnie O’Sullivan’ın iki yıl birliktelik yaşadığı Sally-Ann Magnus ile olan kızı Taylor-Ann Magnus babasının asla kızı ile tanışmayacağını şu sözlerle anlattı: ''Babam dünya şampiyonu olabilir ama ben onu hayatımda istemiyorum. Son sekiz yıldır o olmadan gayet mutluydum. Yanımda olmayacağını kabullendim ve buna razıyım. Ama kızımı doğurduğumdan beri ‘O kişiyi asla hayatımda istemiyorum’ diye düşünmeye başladım.'' ifadelerini kullandı.

''Saklamak zor olacak''

Magnus, kızından dedesinin şampiyon bir snooker oyuncusu olduğunu saklamanın oldukça zor olduğunu anlatırken şunları söyledi: ''Bunu Zarah’tan saklamak zor olacak. Özellikle de o okula giderken. Belki büyüdüğü zaman bunu ona bir uyarı olarak söyleyebilirim. O zaman geldiğinde bu işten alnımın akıyla çıkacağım. Ama ona bunu sadece mecbur kalırsam anlatacağım.'' açıklamasını yaptı.

''Onu afettim''

Ronnie O’Sullivan’ın 90’larda Sally-An Magnus ile iki yıllık beraberliğinden dünyaya gelen Taylor, babası ile sadece birkaç kez görüştüğünü şu sözlerle ifade etti: ''Onu en son gördüğümde 17 veya 18 yaşımdaydım. Her ne kadar bu yaptığı şeyi aklamasa da onu affettim. Ama yine de çocuğumun etrafında onun gibi birini istemiyorum.'' dedi. 

Babasını izlemiyor

Ronnie O’Sullivan geçen hafta 7. Şampiyonluğunu kazandıktan sonra zaferini kutlamak için ikisi de Jo Langley ile olan ilişkisinden olan çocukları Lily ve Ronnie Junior’a sarılmıştı. Dünya şampiyonu hakkında açıklamaları ile gündeme gelen Magnus ise babasının maçlarını hiçbir şekilde izlemediğini ve onun kariyerini takip etmediğini söyledi.

Babasına ihtiyacı yok

32 milyon sterlinlik bir servete sahip olan Ronnie O’Sullivan’ın kızı Taylor şu anda kiralık bir dairede yaşadığını ve bir otopark şirketinde çalışması hakkında ‘’Şu an çalışıyorum ve babamın ne parasını istiyorum ne de onun parasına ihtiyacım var.’’ dedi.