Sahte pasaportta yeni gelişme! Ronaldinho...

16.03.2020 - 15:24 | Son Güncellenme: 16.03.2020 - 15:25

Ronaldinho'nun sahte pasaportunda kullanılan fotoğrafların, efsane futbolcuya pasaportu veren kadının evindeki toplarda da basılı olduğu ortaya çıktı.

Brezilya basınında yer alan haberde, sahte pasaportla yakalanan ve tutuklanan Ronaldinho ile ilgili yeni bir gelişmeye rastlandı.

Paraguay polisi, sahte pasaportu futbolcuya tedarik ettiği belirtilen Dalia Lopez isimli kadın iş insanının evine baskın yaptı. 

Lopez'in evinde üzerinde Ronaldinho fotoğraflarının bulunduğu futbol toplarıyla karşılaşan polisler, yaptıkları karşılaştırmada, topların üzerindeki fotoğrafla, futbolcunun sahte pasaportunun üzerindeki resminin aynı olduğunu tespit etti.

Lopez'in sahte pasaportlar için 18 bin dolar ödediği bildirildi.

Serbest kalmak için 1.5 milyon Euro teklif etti

Sahte pasaportla Paraguay'da yakalanan ve 1 haftadır kardeşiyle birlikte hapiste olan Ronaldinho, şartlı tahliye için 1.5 milyon Euro kefalet bedeli ödemeye hazır. Eski Brezilyalı yıldızın avukatının bu teklifi sunduğu ancak Paraguaylı yetkililerden hiçbir yanıt alamadığı belirtildi.

Avukatın birkaç gün önce 800 bin Euro kefalet bedeli önermdiği ancak bu teklif kabul görmediği ortaya çıktı. Ronaldinho'nun bu karar sonrası teklifi 1.5 milyon Euro'ya kadar çıkardığı ve haber beklediği öğrenildi.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler