Salonu dolu göreceğim için mutluyum

29.09.2016 13:50 - Son Güncelleme -
Salonu dolu göreceğim için mutluyum

Obradovic; Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'nda düzenlenen medya gününde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

THY Euroleague'in değişen formatı hakkında görüşlerini aktaran deneyimli başantrenör "Taraftarlar için çok iyi olacak çünkü bütün takımları izleyecekler. Yeni sezondaki hedeflerimiz, iyi basketbol oynamak ve taraftarımızı memnun etmek. Haftada iki gün Euroleague maçı oynayacağız. Oyuncular açısından çok zor bir sezon olacak ama bunun üzerinde çalışıyoruz. Hepimiz için yeni tecrübe olacak. Yaşadıkça göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Takım kadrosunu yeterli bulduğunu belirten Obradovic, "Geçen seneki takım kadrosunu korumak bizim için çok önemliydi. NBA'den teklif alan birçok oyuncu vardı. Hepsi bizimle kalmak istedi. Bu da bizi çok sevindirdi." diye konuştu.

Zeljko Obradovic, THY Euroleague Final-Four'un bu sezon İstanbul'da düzenlenecek olmasıyla ilgili şunları kaydetti:

"Sonuçta nerede olursa olsun, biz her yerde motive oluyoruz. Bizim için fark etmiyor. Hedeflerimiz aynı. Taraftarın desteği bizim için çok özel. Birçok başarı onlar sayesinde oluyor. Umarım aynı şekilde bize desteklerini sürdürürler ve takım da başarılı olmaya devam eder."

Sırp çalıştırıcı, kombine kart satışlarından memnun olduğunu vurgulayarak, "İlk geldiğim günden beri en büyük hedefim, bu salonu dolu görmekti. O yüzden kombine kart satışlarından son derece memnunum. Özellikle genç taraftarlarımız bu durumdan yararlanabiliyor. Bizim için çok güzel bir şey." diyerek sözlerini tamamladı.

(NTVSpor)

 

 

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a sert sözler!

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up