Saran Group'tan anlamlı jest!

Saran Group, Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde yaptırdığı spor salonuna, hain darbe girişimi sırasında kahramanca şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir’in ismini vermeyi kararlaştırdı.
17 Ağustos 2016 15:00- Son Güncelleme - 18 Ağustos 2016 01:08
Google news abonelik

SARAN GROUP’UN KIRIKKALE’NİN SULAKYURT İLÇESİNDE AÇACAĞI SPOR SALONUNA ŞEHİT ASTSUBAY ÖMER HALİSDEMİR’İN İSMİ VERİLECEK

Saran Group, Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde yaptırdığı spor salonuna, hain darbe girişimi sırasında kahramanca şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir’in ismini vermeyi kararlaştırdı. Konuyla ilgili Halisdemir ailesiyle de görüşüldü ve gerekli izinler alındı. Spor salonunun açılışı da yine çok özel bir günde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştirilecek.

Sosyal sorumluluk çalışmalarında eğitim ve spor kültürüne yönelik projelere imza atan Saran Group, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da çok özel bir spor tesisinin açılışını yapmaya hazırlanıyor.

Saran Group, Türkiye genelindeki 15. spor salonunu Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde, Halisdemir ailesinin izinleri doğrultusunda Şehit Ömer Halisdemir Spor Salonu ismiyle açacak.

Ömer Halisdemir’in ailesi, şehitlerinin isminin böyle önemli bir tesiste yaşatılacak olmasının kendilerini çok mutlu edeceğini ifade ettiler.

Bölgedeki ilk spor salonu

Bölgedeki ilk çok amaçlı spor salonu olacak Şehit Ömer Halisdemir Spor Salonu; bölgedeki  gençleri, çocukları basketbol, voleybol ve hentbolla gibi salon sporlarıyla buluşturacak. Spor salonu, yapılacak açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilecek.

Binlerce gencin spor yapması sağlanıyor

Saran Group, bugüne kadar başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri olmak üzere 14 spor salonunu Doğubayazıt, Ağrı, Ardahan, Hakkâri, Kırıkkale, Van, Kahramanmaraş ve Soma gibi illerde açmıştı.

İç ve dış cepheleri sarı-lacivert renklerde tasarlanan spor salonlarında halen binlerce çocuk spor yapıyor, spor kültürüyle tanışıyor.

 

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!