Savaşçı Sergen Yalçın

24 Mart 2020 18:04- Son Güncelleme - 24 Mart 2020 18:10
Google news abonelik

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, koronavirüs (Covid-19) testine girdikten sonra bir paylaşımda bulundu. Yalçın, "Savaşçıyım" mesajı verdi.

Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolculara ve teknik heyete koronavirüs testi yapılırken; testlerin yapılmasının ardından Sergen Yalçın sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Teknik direktör Sergen Yalçın, Instagram hesabından kendisini savaşçı halinde gösteren bir fotoğraf paylaşarak mesaj yolladı.

Sergen Yalçın Pazartesi günü yaptığı açıklamada, "Son yaşanan olaylardan sonra açıklama yapma gereği duydum. Ölen hastalarımızın hepsine Allah'tan rahmet, hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Özellikle Abdurrahim ağabey ve Fatih hocamıza çok geçmiş olsun diliyorum. İnşallah en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar." demişti.

 

Genç teknik adam, "7-8 gündür evden çıkmıyoruz, evdeyiz. Benimle ilgili de bir hastalık belirtisi yok. Yarın (Salı) test yaptıracağız. Maçtan sonraki 8 günlük süreçte bende, oyuncularımızda ve hocalarımızda herhangi bir belirtiye rastlanmadı." ifadesini kullanmıştı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

Michael Jordan | Çaylak Sezonundan Sayıları ve Smaçları