Selçuk'un içi kan ağlıyor!

18.11.2016 07:33 - Son Güncelleme -
Selçuk'un içi kan ağlıyor!

Pazar günü psikolojik olarak en üst seviyeye çıkan G.Saray kaptanı, çarşamba yedek takımda kalınca bir anda çöküntüye uğradı.

Galatasaray’da kaptan Selçuk, derbiye sayılı günler kala büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Fatih Terim tarafından 5 ay aradan sonra Milli Takım’a çağrılıp iyi bir performans sergileyen başarılı futbolcu için hafta toz pembe başlamıştı. Yakın arkadaşları Arda Turan ve Burak Yılmaz’dan Fenerbahçe maçı öncesi destek gören, Teknik Direktör Jan Olde Riekerink’ten de tebrik alan Selçuk İnan, çarşamba gününe gelindiğinde taktik çalışmada bir anda kendini dışarıda buldu. Çift kale maç çalışmasında yedek takımda kalan Selçuk İnan, haliyle derbi ilk 11’inde olmama ihtimalini düşündü. 

Yardımcıları Selçuk diyor
Galatasaray’ın dün yaptığı çalışmada her ne kadar güler yüzlü olmaya çalışsa da psikolojik olarak etkilendiği gözlenen Selçuk İnan’ı derbide oynayamama ihtimalin bir hayli yıprattığı belirtildi. Önceki gün tesislerden ayrılırken canını çok sıkkın olduğunu belirten Galatasaray kaptanına, dün Hakan Balta, Semih Kaya gibi isimler destek olmaya çalıştı. 

Öte yandan Jan Olde Riekrink’in derbi maçta orta sahada görev vereceği isimleri yarın kurmaylarıyla yaptığı toplantıdan sonra belirleyeceği  kaydedildi.  Riekerink’in yardımcılarının ise Selçuk’un oynatılması fikrinde oldukları öğrenildi.

Türkiye

Liverpool taraftarı, Klopp'u bağrına bastı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up