Selim Soydan torununu evlendirdi!

Son dakika haberleri... TFF Yönetim Kurulu Üyesi, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve yöneticilerinden olan Selim Soydan, Hülya Koçyiğit ile torunları Aslışah Erkoçlar'ı evlendirdi! İşte detaylar...
9 Ocak 2021 12:19- Son Güncelleme - 9 Ocak 2021 12:23
Google news abonelik

Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen, Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar, 2021 yılında ilk müjdesini verdi.

Nisan ayından bu yana aşk yaşadığı Kaan Demirağ'ın evlilik teklifini kabul eden Alkoçlar, dün akşam evlilik yolundaki ilk adımı da attı.

Aile arasında tören

Pandemi döneminde aldıkları evlilik kararını hayata geçirmek isteyen Aslışah Alkoçlar-Kaan Demirağ çifti nişanlanarak mutlu haberi sevenlerine duyurdu. Aile arasında bir nişan töreni yapan çifti yalnız bırakmayan abla Neslişah Alkoçlar, nişan törenindeki bir kareyi Instagram hesabından yayınlayarak "Canımın içi çok mutlu ol" dedi.

Hülya Koçyiğit dans etti

Aslışah Alkoçlar mavi nişan elbisesi ile duru güzelliğiyle göz kamaştırırken, Neslişah Alkoçlar da siyah kıyafetiyle şıklığını yine konuşturdu. Sosyetik isim Neslişah Alkoçlar ve oyuncu eşi Engin Altan Düzyatan, mutlu geceyi bu romantik kare ile ölümsüzleştirdi. Hülya Koçyiğit torununun mutlu gününde dans ederek eğlendi.