Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten TFF'ye Eleştiri Geldi

03.06.2023 - 21:49 | Son Güncellenme: 03.06.2023 - 22:51

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş 5-2 kazandıkları Kasımpaşa maçından sonra Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimine üstü kapalı eleştirilerde bulunarak "Havuza kir attık" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten TFF'ye Eleştiri Geldi

AJANSSPOR HABER

Kasımpaşa'yı deplasmanda 5-2 mağlup eden Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, maçtan hemen sonra açıklamalarda bulundu. Güneş, TFF'ye de gönderme yapan ifadeler kullandı. Detaylar...

''TFF'de kongre olacak''

Güneş, "Kamuoyunda takdirler, eleştiriler, aşırı övgüler var. TFF'de Genel Kurul üyesiyim ve Beşiktaş'ın teknik direktörüyüm. Ne kadar fikrimi söyleyebileceğimi bilmiyorum, onlardan öğreneceğim. Anladığım kadarıyla havuza kir attık! Neleri konuşacağımı bilmiyorum! TFF'de kongre olacak. Ayrıldıktan sonra konuşma hakkınız da olmuyor. Şimdi konuşma hakkım da doğdu! Şimdi susmayı ve düşünerek konuşmayı daha doğru buluyorum" dedi.

''Oyuncularımı tebrik ediyorum''

Kasımpaşa maçında oynanan oyundan memnun olduğunu dile getiren Güneş, "Oyun olarak iki takım da açık oynadı. Zaman geçirmeden, oyun olarak ne yapabileceğini düşündü iki takım. Hak ettiğimiz bir maçtı. Oyuncularımı tebrik ederim. Kasımpaşa'ya gelecek yıl için başarılar dilerim. Kemal Özdeş ile iyi işler yapacaklarını düşünüyorum.'' dedi.

“Sivasspor, Fatih Karagümrük ve Antalyaspor maçlarını kazansaydık daha başka olurduk”

Sivasspor, Fatih Karagümrük ve Antlyaspor maçlarında puan kaybı yaşamasalardı farklı bir konumda olabileceklerinin altını çizen Şenol Güneş, “Başarılı sonuçlar hedefe ulaşamadığınız zaman anlam teşkil etmiyor. Asıl hedef şampiyonluk ise ayrı. Kazandığımı her maç sonunda hala üçüncüysek bir şey kazanamadık demektir. Uzun zamandır kazanmamıza rağmen 3’ten yukarı çıkamadık. Avrupa garantimiz var. Bu oyunu devam ettirirsek iyi olacak. Sivas maçı ve Karagümrük beraberliği. Antalya maçı 9 puan kaybımıza neden oldu. Bu maçları kazansaydık, daha başka olurdu” ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler