• Diğerleri

Sergen Yalçın ile sorun yaşadılar mı? Başkan Çebi'den net sözler!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik patron Sergen Yalçın ile aralarında problem yaşadıkları yönünde çıkan haberlere yanıt verdi. Radyospor canlı yayında Ahmet Nur Çebi, Yalçın'ın Beşiktaş'ta mutlu olduğunun altını çizdi.
3 Temmuz 2020 15:34- Son Güncelleme - 3 Temmuz 2020 15:41
Google news abonelik

DETAY HABER - AJANSSPOR

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın’ın geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı. Çebi, Sergen Yalçın ile aralarında iyi bir iletişim olduğunu dile getirdi. Çebi, Sergen Yalçın ile herhangi bir anlaşmazlık yaşayıp yaşamadıklarına açıklık getirdi.

Sergen Yalçın için net açıklama

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a açıklamalar yapan Çebi, Sergen Yalçın’ı göreve getirdiklerinde her şeyi detaylıca konuştuklarını anlattı.

Ahmet Nur Çebi: ”Sergen Yalçın ile aramızda anlaşmazlık yok”

Ahmet Nur Çebi, “Sergen Yalçın ile herhangi bir anlaşmazlığımız yok. Hoca ile oturup konuştuğumuzda, kendisiyle her şeyi konuştuk. Kendisi bize cesaret verdi. “Ben de altyapıdan geliyorum. Gerekeni yapmak hepimizin vazifesi’ dedi. Ben takımı hocamıza teslim ettim. Takdir hocanındır. Ancak; ekonomiyle bu işi götürmemiz gerektiğini biliyor” diye konuştu.

AHMET NUR ÇEBİ’NİN AÇIKLAMALARININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN…

“Yarışmacı takım kuracağız ama altyapıdan oyuncuları unutmayacağız”

“Yarışmacı takım kuracağız ama altyapıdan oyuncuları unutmayacağız”

Ayrıca Çebi, Sergen Yalçın ile altyapı konusunda da hemfikir olduklarını belirterek, ”İkimiz de aynı cümleleri kuruyoruz. Yarışmacı bir takım kuracağız ama altyapıdan gelen oyuncuları da önemsediğimiz bir düzen istiyoruz. Bunun için de altyapıya Sergen Hoca’nın istediği kıymetli bir isim gelecek. Aralarında kuracakları bir düzen var. Onu da resmi olarak açıklayacağız” açıklamasını yaptı.

Altyapıya gelecek isim Mehmet Ekşi...

Beşiktaş, Ajansspor'un ilk olarak açıkladığı gibi gelecek sezon altyapıdaki koordinasyonu Mehmet Ekşi'ye bırakacak. Ekşi ve Sergen Yalçın koordineli bir şekilde çalışma yürütecek.

MEHMET EKŞİ, RADYOSPOR CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ? O RÖPORTAJI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN…

Ece Türkoğlu ilk maçında harika gol attı