• Diğerleri

Sergen Yalçın'dan bütçe isyanı! Yönetime cevabı...

Beşiktaş'ta bütçe tartışmaları yaşandığı gündemde. Siyah-beyazlı takımın teknik patronu Sergen Yalçın'ın yönetime gelecek sezonki bütçenin daha da aşağı indirileceği fikri sonrasında tepki gösterdiği iddia edildi.
28 Mayıs 2020 09:41- Son Güncelleme - 28 Mayıs 2020 09:44
Google news abonelik

Beşiktaş’ta gelecek sezonun bütçesi hakkında açıklama Sergen Yalçın’dan gelmiş ve siyah-beyazlıların teknik direktörü, yeni sezonda bütçenin 30 milyon Euro olacağını söylemişti. Beşiktaş’ın gelecek sezonki bütçesi değişti mi? Bu konuda ortaya bir iddia ortaya atıldı. Detaylar haberde…

Beşiktaş’ın bütçesi 30 milyon Euro bile olmayabilir!

Gelecek sezon hem yarışmacı hem de mali açıdan kulübü zorlamayacak bir strateji ile yola çıkacak Beşiktaş’ta bütçenin 30 milyon Euro’dan daha az olacağı gündeme geldi.

Yönetim gelecek sezonki bütçeyi daha da düşürmek istiyor

Fanatik’in haberine göre; yönetim bu rakamı yarı yarıya düşürmeyi planladı ve bu fikri Sergen Yalçın ile de paylaştı.

Yüksek maliyetli oyuncular elden çıkarılacak

Yüksek maliyetli oyuncular elden çıkarılacak

Siyah-beyazlı yönetim, yeni planlama çerçevesinde çerçevesinde sınırların bu miktar üzerinden belirleneceğini ve yüksek maliyetli oyuncuların elden çıkarılacağını Yalçın’a iletti.

Sergen Yalçın, yönetime tepki gösterdi

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın ise bu konuda verdiği yanıt dikkat çeken cinsten. Habere göre; daha önce Gaziantepspor, Sivasspor, Kayserispor, Eskişehirspor, Konyaspor, Alanyaspor ve Yeni Malatyaspor’u çalıştıran Sergen Yalçın yönetime serzenişte bulundu.

Sergen Yalçın: ”Anadolu takımlarında bile 18 milyon Euro”

Yalçın’ın yönetime, ”Anadolu takımlarının bütçesi bile 18 milyon Euro. Eğer başarı istiyorsak ona göre takım kurmalıyız” yanıtını verdiği iddia edildi.

Sergen Yalçın daha önce ne demişti?

Sergen Yalçın daha önce ne demişti?

Beşiktaş’ın teknik patronu daha önce yaptığı açıklamada siyah-beyazlılarda kalıcı olmak istediğini dile getirmişti. Yalçın, ciddi başarılar yaşamak istediğini şu sözlerle anlatmıştı:

“Futbolculuk dönemimle, teknik direktörlük dönemimin hiçbir alakası yok. Ben 7 senedir teknik direktörlük yapıyorum. Anadolu’da çok zor kulüplerde çalıştım. Çok zor pozisyondaki takımları alıp, çalıştırdım. Bunun neticesinde Beşiktaş’a geldim. Oralarda ciddi bir emek verdim ve bunun sayesinde kendi camiama geldim. Ben teknik direktörüm, futbolcu değilim. Şu anda çok farklı ve çok ciddi bir iş yapıyorum. Hedeflerim çok büyük. Çok önemli başarılar yakalamak istiyorum. Çok ciddi ve disiplinli bir şekilde işime konsantre olmuş durumdayım. Sadece işimi yapmaya çalışıyorum. Beşiktaş’ta başarılı olmaktan başka hiçbir düşüncem yok. Tek amacım, kalıcı olmak ve ciddi başarılar yaşamak. Camiamıza ve taraftarımıza layık olmak istiyorum. Başka bir düşüncemiz yok.”

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 2