AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Shaquille O'Neal'in son hali şaşırttı! "30 yıl sonra ilk kez..."

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 02 Ara 2021 - 16:27 / Son Güncelleme : 02 Ara 2021 - 16:34

Basketboldan emekli olduktan sonra kariyerini TV'de devam ettiren NBA efsanesi Shaquille O'Neill yıllar sonra tekrar spor yaparak form tutmaya başladı. Dev basketbol efsanesinin son hali görenleri şaşırttı.

EMEKLİLİK SONRASI FORM TUTMAYI BIRAKTI 

NBA'in gelmiş geçmiş en iyi basketbolcularından biri olarak kabul edilen Shaquille O'Neill, sporculuk kariyerini noktaladığından bu yana form tutmayı bırakmıştı.

KARİYERİNE TV'DE DEVAM EDİYOR 

Basketbol sonrası televizyon dünyasında NBA yorumcusu olarak kariyerini sürdüren Shaq yıllar sonra yeniden spora başladı ve form tuttu.

'30 YIL SONRA İLK KEZ 6'LI KARIN KASLARIM VAR' 

Skorer'de yer alan habere göre; Yıllarca aldığı kiloları sıkı spor ve diyetle veren efsane basketbolcu son halini paylaştığı fotoğrafa '30 yıl sonra ilk kez 6'lı karın kaslarım var' notunu düştü.

146 KİLOYA KADAR ÇIKMIŞTI 

Geçtiğimiz yıl kız kardeşinin ve Kobe Bryant'ın ölümlerinden sonra zor zamanlarda geçirdiği belirtilen Shaq'ın sene başında 146 kiloya kadar çıktığı ifade edildi.

ARTIK SAĞLIKLI BESLENİYOR 

Artık ekmek ve kek yerine meyve, protein karışımları, salatalar, tavuklar, balıklar yediğini belirten 49 yaşındaki devin şimdiden 133 kiloya kadar düştüğü öğrenildi.

HEDEFİ DAHA DA FİT OLMAK 

Her gün antrenmanlarda kardiyo, ağırlık ve jogging yapan Shaq daha da fit bir hale gelmek istediğini açıkladı

4 NBA ŞAMPİYONLUĞU VAR

2.16 boyuyla ve o dönemki kilosuyla NBA'in en cüsseli basketbolcularından biri olan Shaquille O'Neill 19 yıllık kariyerinde tam 4 şampiyonluğa imza atarak efsaneler arasına girdi.