AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sivasspor As Başkanı Serkan Aydın Görevinden Ayrıldı

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 15 Haz 2022 - 20:49 / Son Güncelleme : 15 Haz 2022 - 20:52

Sivasspor As Başkanı Serkan Aydın, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldı. Kulüp, Aydın'a teşekkür ederken, konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor'da zorunlu bir ayrılık yaşandı. Kulübün As Başkanlığını yürüten Serkan Aydın, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldı.

Kulüp açıklama yaptı

Sivasspor, konuyla ilgili açıklama yaparken, Serkan Aydın'a teşekkür etti. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "15 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz olağan genel kurulda yönetim kurulumuza dahil olan, özverili çalışmasıyla ve örnek kişiliğiyle sevgimizi ve saygımızı kazanan As Başkanımız Serkan Aydın, sağlık sorunları nedeniyle severek yürüttüğü görevinden istifa etmek zorunda kalmıştır."

Aydın'a, "Görev yaptığı süre zarfında maddi ve manevi desteğini kulübümüzden esirgemeyen Serkan Aydın’a emekleri için teşekkür eder, tedavisi boyunca Sivasspor camiası olarak her zaman yanında olacağımızı unutmamasını istiyoruz. Aydın’ın en kısa sürede sağlığına kavuşmasını ve aramızda görmeyi temenni ediyoruz…" denilerek teşekkür edildi.