AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan şok itiraf

İlk Yayınlanma : 24 Mar 2021 - 19:13 / Son Güncelleme : 24 Mar 2021 - 19:24

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Hollandalı Wesley Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau, 2010 Dünya Kupası'nda eşinin kendisi için Hollanda milli takım kampını terketmeye kalkıştığı açıkladı. İşte detaylar...

Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan şok itiraf

AJANSSPOR - HABER

Hollanda Milli Takımı'nın en fazla forma giyen futbolcusu olan Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder'a eşi Yolanthe Cabau'dan şok bir iddia geldi.

Sneijder'in iki yıl önce boşandığı eşi Yolanthe Cabau, 2010 Dünya Kupası'nda ilişkilerini tiye alan haberler çıktığı için Sneijder'in turnuva devam ederken milli takım kampından ayrılmaya kalkıştığını söyledi.

"Haberlerin çoğu benimle ilgili"

Hürriyet'in haberine göre Yolanthe Cabau "2010 yılından bahsediyoruz. Üzerinden yıllar geçti. Ben de Wesley ile Güney Afrika'ya gitmiştim. Hakkımızda çok haber yapılıyordu. Medya her gün ilişkimizle dalga geçiyordu. Sneijder bu haberlere çok üzülüyordu. Bir gün o kadar sinirlendi ki milli takım kampından ayrılmak istedi. Onu güçlükle durdurabildim. Sneijder'e 'Sakin ol. Bu haberlerin ve şakaların çoğu benimle ilgili. Ben bunları kaldırabilirim. Sen bunu düşünmemelisin. Takıma ve başarınıza odaklan.' dedim. Bana önem verdiği için haberlere ve yazılara çok sinirleniyordu ama bir şekilde onu bu kararı almaktan vazgeçirdim." ifadelerini kullandı.

Boşandılar

Wesley Sneijder, 2019 yılında eşi Yolanthe Cabau'dan boşanmış ve Sneijder'in eşini aldattığı öne sürülmüştü.