Soğuk savaş!

25 Ocak 2020 11:52- Son Güncelleme - 25 Ocak 2020 11:52
Google news abonelik
Soğuk savaş!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile teknik direktör Fatih Terim arasındaki soğuk savaş devam ediyor. Cengiz yaptığı konuşmanın satır aralarında Fatih Terim’e net mesajlar gönderdi.

"Eğer ayrı fikirlerdeysek ayrı ayrı yollara gitmeliyiz"

Deneyimli teknik direktörün, “Arda Turan konusunda yönetim fikir ayrılığımız var” açıklamasına göndermede bulunan Cengiz, “Biz Auguste Comte, Hegel ya da Spinoza’yı tartışan bir felsefe kulübü değiliz. Biz bir spor kulübüyüz. Kararlar yönetim kurulu tarafından alınır, onun tarafından da yürütülür. Fikir ayrılığı olmaması gerekir. Eğer ayrı fikirlerdeysek ayrı ayrı yollara gitmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim'den Mustafa Cengiz'e!

Son cümle Fatih Terim’e net bir mesaj olarak algılandı. Terim de bu açıklamaların üstüne “Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. Sadece Galatasaray” tweetini paylaşarak Mustafa Cengiz’e mesaj gönderdi.

Cengiz'den Terim'e bir sitem daha!

Cengiz açıklamasının devamında, “Sayın teknik direktörümüz bunun Galatasaray’a yakışmadığını söyledi. Ben teknik direktör olsam bunun Galatasaray’a yakışıp yakışmadığıyla ilgili bir şey demezdim, hicap duyardım” şeklinde konuştu.

AJANSSPOR

Semih Kaya, Yasemen Kaya ile türkü söyledi!