• Diğerleri

"Süper Lig hedefimizden zerre sapma yok"

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın Sportif Direktörü Murat Uluç, Süper Lig hedeflerinin altını çizdi. Takım hakkında bilgiler veren Uluç, koronavirüs sebebiyle aldıkları önlemleri de hatırlattı.
11 Mayıs 2020 11:46- Son Güncelleme - 11 Mayıs 2020 11:46
Google news abonelik
"Süper Lig hedefimizden zerre sapma yok"

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın Sportif Direktörü Murat Uluç, sezon başında koydukları Süper Lig hedeflerinden bir sapma olmadığını, sezon sonunda Altay'ı layık olduğu yere taşıyacaklarını bildirdi. Uluç, koronavirüs test sonuçlarının negatif çıktığını da hatırlattı.

Murat Uluç: "Koronavirüs sebebiyle tüm tedbirleri aldık"

Tesislerde dezenfekte çalışmalarının düzenli olarak yapıldığını aktaran Uluç, "Oyuncularımız Yalçın Koşukavak hocamızın belirlemiş olduğu program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Herhangi bir olumsuz sürecin yaşanmaması için tüm tedbirleri aldık." ifadelerini kullandı.

Altay, antrenmanları nasıl yapıyor?

Uluç, futbolcuların iki sahada dörder kişilik gruplar halinde çalıştığını, sahada aynı anda toplam 8 oyuncunun yer aldığını, idmanını bitiren oyuncularının da soyunma odası ve yemekhaneyi kullanmadan tesislerden ayrıldığını kaydetti.

Murat Uluç: "Süper Lig hedefimizden vazgeçmedik"

Futbolcuların liglere verilen arada idman programlarına uyduklarını vurgulayan Uluç, "Liglere ara verilmeden önce iyi bir çıkış yakalamıştık. Oyuncularımızda istek ve arzu aynen devam ediyor. Sezon başında koymuş olduğumuz Süper Lig hedefinden hiçbir sapmamız yok. Sezon sonunda Altay’ı layık olduğu yere taşıyacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Kale dibinden topu dışarı yolladı