• Diğerleri

"Süper Lig için önümüzde engel yok"

TFF 1. Lig'de Altay forması giyen Helder Tavares, Süper Lig'e çıkabileceklerine inanıyor. Tavares, gelecek adına umutlu konuştu ve kaliteli bir ekip olduklarına dikkati çekti. Tavares, koronavirüs döneminde neler yaptıklarını da anlattı.
17 Nisan 2020 11:30- Son Güncelleme - 17 Nisan 2020 11:30
Google news abonelik
"Süper Lig için önümüzde engel yok"

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay'ın Yeşil Burun Adaları uyruklu milli futbolcusu Helder Tavares, gelecek adına ümitli konuştu. Tavares, ligler yeniden başladığında yakaladıkları birlik ve beraberliği sürdürmeleri halinde Süper Lig için önlerinde engel olmadığını bildirdi.

Tavares, Süper Lig için iddialı

Tavares, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, sezonun ilk yarısında inişli çıkışlı bir performanslarının olduğunu, yapılan değişikliklerin ardından son olarak teknik direktörlüğe Yalçın Koşukavak'ın geldiğini belirtti.

Kaliteli bir kadroya sahip olduklarını vurgulayan Tavares, şunları kaydetti:

"Hemen hocanın oyun sistemine adapte olduk. Üst üste aldığımız galibiyetlerle daha önceden play-off’tan Süper Lig’e çıkma ihtimalimiz konuşulurken şu anda tüm takım arkadaşlarımla beraber 'neden ilk 2 olmasın' diyoruz. Ligler yeniden başladığında şu andaki birlik ve beraberliğimizi sürdürürsek Süper Lig için önümüzde hiçbir engel yok."

Kendilerine verilen program dahilinde çalışıyorlar

Tavares, liglerin ne zaman başlayacağının şu an net olmadığını fakat kendisinin lige en hazır şekilde girebilmek için çalışmalarını hocalarının verdiği program dahilinde sürdürdüğünü anlattı.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 9