Süper Lig'de Şampiyonluk Oranları Değişti! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş...

Orhan Gülek
19.09.2023 - 17:33 | Son Güncellenme: 19.09.2023 - 19:33

Son dakika spor haberleri.... Trendyol Süper Lig'de 5. haftanın sona ermesinin ardından şampiyonluk oranları da değişti. Fenerbahçe yeni favori takım oldu.

Süper Lig'de Şampiyonluk Oranları Değişti! Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş...

AJANSSPOR - HABER

Trendyol Süper Lig'de 5. haftanın tamamlanmasının ardından şampiyonluk oranları güncellendi. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın oranı düşerken Beşiktaş'ın oranının yükseldiği, Trabzonspor'un ise sabit kaldı.

Fenerbahçe, şampiyonluğun yeni favorisi

5. haftayı da lider kapatan Fenerbahçe, şampiyonluğun yeni favorisi oldu. Sarı lacivertli ekibin oranı 2.70'ten 2.40'a düştü. Böylece Fenerbahçe, ilk kez şampiyonluğun favorisi olarak gösterildi.

Galatasaray'ın oranı düştü, Beşiktaş'ın arttı

Sahasında Samsunspor'u mağlup eden Galatasaray'ın oranı da 2.60'dan 2.50'ye düştü.  Trabzonspor karşısında kaybeden Beşiktaş'ın oranı ise 3.50'den 4.75 olarak revize edildi.

Galatasaray son açıklanan oranlar öncesi şampiyonluğun favorisi olarak gösteriliyordu.

Trabzonspor'un oranı sabit kaldı

Evinde Beşiktaş'ı 3-0'lık net skorla mağlup eden Nenad Bjelica yönetimindeki Trabzonspor'un orası is 20 olarak sabit kaldı.

Adana Demirspor'un oranı yükseldi

Sahasında oynadığı karşılaşmada Pendikspor'u mağlup ederek ligde iki maç aradan sonra galibiyetle tanışan Adana Demirspor'un oranı ise 15'ten 20'ye çıktı. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler