"Tam anlamıyla hazır değiliz"

30.09.2015 - 17:07 | Son Güncellenme: 30.09.2015 - 17:07

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, hedeflerinin başarılı ve keyif veren basketbol oynamak olduğunu söyledi..

Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Obradovic, takımın iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini belirterek, şöyle konuştu: "Tam anlamıyla hazır olduğumuzu söyleyemem. Çünkü Avrupa Şampiyonası'ndan dolayı milli takımlarda olan oyuncularımız vardı.  Bu nedenle belli bir süre sonra takım hakkında yorum yapabilirim. Çalışmalardan memnunum. Oyuncuların bireysel performansları da iyi. Hedefimiz insanların bizi izlerken keyif almasını sağlamak. Taraftarlarımız sahada iyi oynayan bir Fenerbahçe izleyecek."

Yeni sezon öncesinde kadroya çok önemli isimlerin katıldığını vurgulayan Obradovic, "Geçtiğimiz sezondan sadece 3 oyuncumuz kadroda kaldı. Bu sezon çok sayıda yeni transferimiz oldu. Kadromuzda yer alan genç oyuncularımıza da yer vereceğiz. Taraftarlarımız yeni transferlerimizi izlediğinde ve onların takıma yaptıkları katkıyı gördüğünde eminim ki iyi şeyler düşünecek. Tam takım olarak çalıştığımızda bu takımın neler yapabileceğini herkes görecektir" ifadelerini kullandı.

"NBA Global Tour" kapsamında Brooklyn Nets ve Oklahoma City Thunder ile ABD'de maçlar oynayacaklarını hatırlatan Obradovic, "NBA'de oynayacağımız maçlar önemli olacak. Tarihi maçlar oynayacağız diyebilirim. Takım olarak yapacağımız çalışmalarla o güne kadar hazır olmaya çalışacağız. Hem Fenerbahçe için hem de oyuncular için çok özel olacağını düşünüyorum. Orada da elimizden geleni yapmaya çalışacağız" değerlendirmesinde bulundu.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler