Terim'den mesaj: "Arkamda 25 milyon var"

Son dakika haberleri... Yeni Malatyaspor maçından sonra "Bugün derin bir yalnızlık hissettim" diyen Fatih Terim yeni açıklamalar yaptı. Transfer hakkında konuştu... İşte detaylar...
14 Ocak 2021 11:02- Son Güncelleme - 14 Ocak 2021 11:04
Google news abonelik

Ziraat Türkiye Kupası'nın son 16 turunda oynanan Yeni Malatyaspor maçının ardından söylediği, "Bugün derin bir yalnızlık hissettim" sözleriyle gündeme oturan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, arkasında 25 milyonun olduğunu söyledi.

"Onlardan güç alıyorum"

Skorer'in haberine göre Fatih Terim, taraftar grubunun yaptığı açıklamanın ardından, “Olacak iş mi bu? Maçtan önce tüm takımın keyfini kaçırmaya, moralini bozmaya kimin hakkı var? Böyle deklerasyon mu olur? Benim arkamda 25 milyon var. Onlardan güç alıyorum” dedi.

Transfer listesini açıklamıştı

Fatih Terim'in basın karşısında açık açık İrfan Can Kahveci, Onyekuru ve Mohamed Mostafa'yı istediğini söylemesinin yönetimde bir rahatsızlık oluşturduğu belirtildi.

"Yoluma bakarım"

Konuyla ilgili konuşan Fatih Terim, “Ben transfer yapılmadığı için ne zaman şikayet ettim? Transfer istemek teknik adamın hakkı değil mi? Ben her şekilde yoluma bakarım” ifadelerini kullandı.