Spor Toto 1. Lig'de 9 haftalık program açıklandı

20.09.2022 - 16:46 | Son Güncellenme: 20.09.2022 - 17:04

TFF, Spor Toto 1. Lig'de 9 haftalık program açıkladı. TFF 1. Lig'de 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. haftanın maç programı belli oldu. İşte detaylar.

Abone Ol
Okuma süresi: 3dk

Spor Toto 1. Lig'de 9 haftalık program açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. haftanın maç programı belli oldu.

9. hafta

  • 14 Ekim Cuma:
    20.00 Boluspor-Altaş Denizlispor (Bolu Atatürk)

 

  • 15 Ekim Cumartesi:
    13.30 Manisa FK-Altay (Mümin Özkasap)
    16.00 Çaykur Rizespor-Eyüpspor (Çaykur Didi)
    19.00 Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü (Eryaman)
    19.00 Altınordu-Yılport Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

  • 16 Ekim Pazar:
    13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yeni Malatyaspor (Bandırma 17 Eylül)
    13.30 Erzurumspor FK-Bodrumspor (Erzurum Kazım Karabekir)
    16.00 Göztepe-Tuzlaspor (Gürsel Aksel)
    19.00 Sakaryaspor-Adanaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

10. hafta

  • 21 Ekim Cuma:
    20.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Eyüp)
    22 Ekim Cumartesi:
    13.30 Ankara Keçiörengücü-Pendikspor (Aktepe)
    16.00 Altay-Erzurumspor FK (Alsancak Mustafa Denizli)
    19.00 Altaş Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

 

  • 23 Ekim Pazar:
    13.30 Bodrumspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bodrum İlçe)
    13.30 Manisa FK-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap)
    16.00 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)
    19.00 Yılport Samsunspor-Boluspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

  • 24 Ekim Pazartesi:
    20.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Yeni Adana)

11. hafta

  • 28 Ekim Cuma:
    20.00 Altınordu-Yeni Malatyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

  • 29 Ekim Cumartesi:
    13.30 Pendikspor-Yılport Samsunspor (Pendik)
    13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Çaykur Rizespor (Bandırma 17 Eylül)
    16.00 Sakaryaspor-Altay (Yeni Sakarya Atatürk)
    19.00 Göztepe-Altaş Denizlispor (Gürsel Aksel)

 

  • 30 Ekim Pazar:
    13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Sancaktepe 15 Temmuz)
    16.00 Erzurumspor FK-Eyüpspor (Erzurum Kazım Karabekir)
    19.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)
    31 Ekim Pazartesi:
    20.00 Gençlerbirliği-Manisa FK (Eryaman)

12. hafta

  • 4 Kasım Cuma:
    20.00 Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK (Çaykur Didi)

 

  • 5 Kasım Cumartesi:
    13.30 Bodrumspor-Boluspor (Bodrum İlçe)
    16.00 Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)
    19.00 Adanaspor-Pendikspor (Yeni Adana)
    19.00 Altay-Beyçimento Bandırmaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

 

  • 6 Kasım Pazar:
    13.30 Manisa FK-Sakaryaspor (Mümin Özkasap)
    13.30 Altaş Denizlispor-Tuzlaspor (Denizli Atatürk)
    16.00 Yılport Samsunspor-Göztepe (Samsun Yeni 19 Mayıs)
    19.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)

13. hafta

  • 12 Kasım Cumartesi:
    13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)
    16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
    19.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

 

  • 13 Kasım Pazar:
    13.30 Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
    13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)
    16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)
    19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

 

  • 14 Kasım Pazartesi:
    20.00 Göztepe-Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)
    20.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)

14. hafta

  • 18 Kasım Cuma:
    20.00 Yeni Malatyaspor-Pendikspor (Yeni Malatya)

 

  • 19 Kasım Cumartesi:
    13.30 Manisa FK-Erzurumspor FK (Mümin Özkasap)
    13.30 Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor (Aktepe)
    19.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

 

  • 20 Kasım Pazar:
    13.30 Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)
    16.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)
    16.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)
    19.00 Sakaryaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

 

  • 21 Kasım Pazartesi:
    20.00 Altay-Gençlerbirliği (Alsancak Mustafa Denizli)

15. hafta

  • 25 Kasım Cuma:
    20.00 Altaş Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)

 

  • 26 Kasım Cumartesi:
    13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
    16.00 Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)
    19.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)

 

  • 27 Kasım Pazar:
    13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)
    13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)
    16.00 Erzurumspor FK-Beyçimento Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)
    19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

 

  • 28 Kasım Pazartesi:
    20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16. hafta

  • 2 Aralık Cuma:
    20.00 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

 

  • 3 Aralık Cumartesi:
    13.30 Bodrumspor-Gençlerbirliği (Bodrum İlçe)
    13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)
    16.00 Yılport Samsunspor-Altaş Denizlispor (Samsun Yeni 19 Mayıs)
    19.00 Sakaryaspor-Erzurumspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

 

  • 4 Aralık Pazar:
    13.30 Manisa FK-Ankara Keçiörengücü (Mümin Özkasap)
    16.00 Adanaspor-Göztepe (Yeni Adana)
    19.00 Altay-Boluspor (Alsancak Mustafa Denizli)

 

  • 5 Aralık Pazartesi:
    20.00 Çaykur Rizespor-Pendikspor (Çaykur Didi)

İlgini Çekebilir
Beşiktaş'ın sorunu kalede değil kulübede
Habere Git

17. hafta

  • 9 Aralık Cuma:
    20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

  • 10 Aralık Cumartesi:
    13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (Sancaktepe 15 Temmuz)
    13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)
    16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)
    19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel)

 

  • 11 Aralık Pazar:
    13.30 Boluspor-Beyçimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)
    16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)
    19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

  • 12 Aralık Pazartesi:
    20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

Senin için hazırladığımız haberler