SON DAKİKA | TFF'den yayın ihalesi açıklaması!

İsa Kethüda
29.02.2024 - 17:12 | Son Güncellenme: 29.02.2024 - 19:15

Son dakika haberleri. Türkiye Futbol Federasyonu, verilen tekliflerin yetersiz olması nedeniyle yayın ihalesinin iptal edildiğini açıkladı. Detaylar...

SON DAKİKA | TFF'den yayın ihalesi açıklaması!

AJANSSPOR-HABER

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), verilen tekliflerin yetersiz olması nedeniyle yayın ihalesinin iptal edildiğini duyurdu.

İhalenin iptali yönünde tavsiye kararı alındı

TFF'den yapılan açıklamada, "İhale için verilen teklif bedellerinin yetersiz bulunması dolayısıyla Yayın İhale Komisyonu'nca ihalenin iptali yönünde tavsiye kararı alınmıştır. 

Yayın İhalesi iptal edildi

Yayın İhale Komisyonu'nun gelen teklifleri yetersiz bulduğu gerekçesiyle aldığı ihalenin iptaline yönelik tavsiye kararı, TFF Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilmiş ve bu doğrultuda Yayın İhalesi iptal edilmiştir.

İlgini Çekebilir
Resmi açıklama geldi! Şok, kırık tespit edildi...
Habere Git

Son teklif tarihi: 2 Mart 2024 Cumartesi 

TFF Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Yayın İhale Komisyonu'nun önerileri doğrultusunda belirlenen yayın ihalesi muhammen bedeli ve diğer kriterlerin sağlanması şartıyla, Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının devrine ilişkin olarak tüm ilgililere 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 13.00'e kadar tekliflerini iletmeleri için süre verilmiştir.

Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının kapsamı ve sağlanması gereken asgari şartlar hakkında bilgi almak isteyenlerin en geç 01.03.2024 saat 17.00'ye kadar Türkiye Futbol Federasyonu ile iletişime geçmeleri kamuoyunun bilgilerine duyurulur. İletişim için: ihale@tff.org" ifadelerine yer verildi. 

Saran Holding ve beIN Sports'un teklifleri kabul edilmedi

Sports Digitale'da yer alan habere göre; TFF'nin, beIN Sports'tan yıllık 200 milyon Dolar istediği ve bu teklif kabul görmediği belirtildi.

TFF'nin, yayın ihalesi için teklif yapan Saran Holding'e ise ‘Kademeli olarak değil direkt olarak yıllık 150 milyon Euro verin’ dediği ve bunun da kabul edilmediği ifade edildi.

İlgini Çekebilir
İşte Fenerbahçe'nin yeni Sarı Meleği! Anlaşma sağlandı...
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler