Trabzon yerel basınından Fatih Terim üzerinden gönderme!

Trabzonspor'un Galatasaray'ı deplasmanda 3-1 yendiği maç Trabzon yerel medyasında geniş yer tuttu. Trabzon yerel medyasındaki başlıklarda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in 'Biz bitti demeden bitmez' sözü üzerinden göndermeler yapıldı.
6 Temmuz 2020 11:22- Son Güncelleme - 6 Temmuz 2020 11:25
Google news abonelik

Trabzonspor, Süper Lig’in 30.haftasında deplasmanda Galatasaray’ı 3-1 yenerek şampiyonluk yarışındaki varlığını hissettirdi. Trabzon’da yerel gazeteler bu galibiyeti nasıl gördü? Detaylar haberde…

“Trabzon bitti demeden bitmez”

Karadeniz'den Günebakış gazetesi, ilk sayfasının tamamında yer verdiği haberde, bordo-mavili takımın gol sevinci fotoğrafı ile "Trabzon bitti demeden bitmez", "Şampiyonlukta sonuna kadar 'VAR'ız" başlığını kullanarak, "Trabzonspor şampiyonluk yoluna baş koydu. Başakşehir'in Antalya'dan 3 puanla dönmesinin ardından bordo-mavililer Galatasaray'ı İstanbul'da dağıttı." değerlendirmesine yer verdi.

“Şampiyonluk ateşini yeniden yaktık”

Karadeniz gazetesi ise ilk sayfasında "Şampiyonluk ateşini yeniden yaktık" ve arka sayfasında "Biz bitti demeden bitmez" başlığını kullandı. Gazetenin son sayfasında ayrıca "Trabzonspor, sezonun finali olarak gördüğü maçta Galatasaray'ı 3-1 yendi, şampiyonluk iddiasını son 4 maça taşıdı." ifadeleri kullanıldı.

“Şampiyonluk yürüyüşü”

Karadeniz'de Son Nokta gazetesi de birinci sayfasında "Şampiyonluk yürüyüşü" başlığı ile Trabzonspor galibiyetini okuyucularına duyurdu. Son sayfasında "Şampiyonluk seferi başlamıştır" ve "İstanbul'u fethettik" başlıklarına yer verdi.

“Şampiyonluk horonunu tepeceğiz”

Taka gazetesi, gol sevinci yaşayan futbolcuların fotoğrafının yer aldığı ilk sayfasında "Şampiyonluk horonunu tepeceğiz" başlığını kullandı. "Fırtına bitti demeden bitmez" başlığı ile son sayfasında maçtan fotoğraflara yer veren gazete, "8. şampiyonluğu çok isteyen Trabzonspor dün akşam Galatasaray'ı Sosa, Novak ve Sörloth'un golleriyle devirdi." ifadesine yer verdi.

“Bu fırtına bitmez”

Kuzey Ekspres gazetesi de "Biz şampiyon olacağız" başlığı ile okuyucularına galibiyet sevincini aktardı. Gazete son sayfasında ise maçın önemli anlarına yer vererek "Bu fırtına bitmez" başlığını kullandı.