AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Trabzonspor'da Faruk Can Genç sakatlandı

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 19 Tem 2021 - 19:47 / Son Güncelleme : 19 Tem 2021 - 20:23

Trabzonspor haberleri...Trabzonspor antrenmanında Bruno Peres ile Faruk Can Genç ikili mücadele sonrası sakatlık yaşadı. İşte detaylar...

Trabzonspor'da Faruk Can Genç sakatlandı

AJANSSPOR-HABER

Yeni sezon hazırlıklarına Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde devam eden Trabzonspor'da, Faruk Can Genç sakatlandı.

Yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde devam eden Trabzonspor, bugün çift antrenman yaptı. Sabah basına kapalı çalışan bordo-mavililerde, yıldız oyuncu Marek Hamsik ilk antrenmanına çıkarken, akşam idmanında ise, uzun süredir izinli olan Ekuban takıma dahil oldu. 

Faruk Can Genç devam edemedi

Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde basına açık olarak gerçekleşen çalışma 1,5 saat sürdü. İdman öncesinde Abdullah Avcı, futbolcularla kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Düz koşuyla başlayan çalışma, ardından istasyon idmanıyla devam etti. 5'e 2 top kapma antrenmanının ardından 3 takım halinde taktik çalışma gerçekleşirken, bir pozisyonda Bruno Peres ile çarpışan Faruk Can Genç, antrenmana devam edemedi. Çalışma çift kale maçla son buldu. 

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanlarla hazırlıklarına devam edecek.

21 yaşındaki sol bek oyuncu, geçen sezon Fırtına ile 2 maçta sahaya çıktı ve 186 dakika sahada kaldı.