Traore imzayı attı! İşte ilk sözleri...

30 Ocak 2020 14:08- Son Güncelleme - 30 Ocak 2020 11:09
Google news abonelik
Traore imzayı attı! İşte ilk sözleri...

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor, Demir Grup Sivasspor’dan Abdou Razack Traore’yi sezon sonuna kadar kiraladı.  Futbolcu için imza töreni düzenlendi. İmza töreninde konuşan Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, transfer ettikleri oyunculara güvendiklerini belirterek, ”Play-Off oynamak istemiyoruz. Hedefimiz Süper Lig’e çıkmak” ifadelerini kullandı. Bursaspor’un yeni transferi de duyduğu mutluluğu ifade etti. Mesut Mestan ve Traore'nin açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Mesut Mestan: ”Süper Lig’e yükselmek istiyoruz”

İlk olarak konuşma yapan Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, ”Kadromuzu yetenekliydi. Aldığımız 5 oyuncunun da katkı vereceğini düşünüyoruz. Sezon sonunda hedeflediğimiz yerde olmak istiyoruz. İnşallah ilk 2 içinde oluruz. Bütün plan ve programımızı ona göre yapıyoruz. Play-Off’a kalmak istemiyoruz. Sivasspor Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz’a bu transferde kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Traore: ”Takıma yardım etmek için buradayım”

Abdou Razack Traore ise, ”Umarım çok güzel bir macera olur. Allah’ın izniyle Süper Lig’e geri dönmek istiyoruz. Takıma yardım etmek için buradayım. Çok iyi bir takım olduğunu biliyorum. Hedeflerimize ulaşmak için hep birlikte çalışacağız” açıklamasını yaptı. (AJANSSPOR)

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 10