TT Arena'ya Dortmund modeli!

29.09.2016 07:45 - Son Güncelleme -
TT Arena'ya Dortmund modeli!

Uzun bir aradan sonra Vodafone Arena'da rakip takım seyirci olarak çıkarma yapan Galatasaray'da tam bir gurur durumu hakim. Pek çok fanatik Beşiktaşlı bile 2 bin kişilik organize sarı-kırmızılı taraftarın 35 bin kişilik Vodafone Arena'yı susturduğu görüşünde.

Taraftarın ne kadar önemli olduğu ve aslında tribünün tiyatro olmadığını gösterdiler. Başkan Dursun Özbek'le beraber Vodafone Arena'ya yürüyen taraftarlardan birisinin teklifi ise Galatasaray'da yeni gündem maddesi oldu. O taraftar Başkan Özbek'e, "başkanım kale arkalarındaki koltukları kaldıralım" teklifini yaptı. Özbek, UEFA'nın kuralları gereği bunun olamayacağını söylese de daha sonra yaptırdığı araştırmada bunun imkansız olmadığı kanısına vardı.

Özbek'in bir yakınından aldığı bilgi, ''Dortmund stadında böyle ve orada insanlar oturmuyor. Maçı ayakta izliyorlar. Bu sayede Dortmund tribünleri dünyanın en iyisi oluyor. O tribüne kombine almak ise dünyanın en lüksek restoranında yemek yemekten bile zor. Çünkü o tribünden kombinesi olan ölmediği süreci kombinesinden vazgeçmiyor'' şeklinde.

Özbek bu konuyu araştıracak, kafasına yatarsa da gündeme getirecek.

Kaynak: Fotospor

Taraftarlar bıçak sopalarla futbolculara saldırdı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up