Twitter Revue nedir ve Twitter bülten başlatma nedir, nasıl yapılır?

10.02.2021 - 23:44 | Son Güncellenme: 11.02.2021 - 00:12

Twitter, yakın zamanda Revue şirketini satın almıştı. Türkiye'de ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitelerinin başında yer alan Twitter'ın bu hamlesi merak yaratmıştı. Twitter'ın Revue şirketini almasıyla beraber kullanıcılar Revue nedir aramalarını sıklaştırdı. Twitter kullanıcıları Revue nedir merak ediyor. Peki Twitter Revue nedir ve Twitter bülten başlatma nedir, nasıl yapılır? İşte detaylar...

Twitter Revue nedir? Kullanıcılar en çok bunu araştırmaya başladı. Twitter'ın Revue şirketini satın alması birçok soruyu da akla getirdi. Revue'nin ne olduğu birçok kullanıcı tarafından merak ediliyor. Peki Twitter Revue nedir ve Twitter bülten başlatma nedir, nasıl yapılır? Detayları haberimizde...

Revue nedir?

Yazarların para kazanmalarını sağlayan Revue, kullanıcıların kendi haber bültenlerini oluşturarak yayımlamalarına ve bu yolla kullanıcıların para kazanmasına olanak sağlıyor.

Haber bülteni yönetmek istiyorsanız...

Revue 50 aboneye kadar ücretsiz kullanılabiliyor ancak daha fazla aboneye hizmet vermek istediğinizde ise minimum 5 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Ödenen miktar arttıkça ulaşılan kişi sayısı ve sunulan özellikler de artıyor. Birden fazla haber bültenini yönetmek istiyorsanız ücret için Revue yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Twitter bülten başlatma nedir, nasıl yapılır?

Twitter'da en çok merak edilen sorulardan birisi de Twitter bülten başlatma nedir, nasıl yapılır? Ancak bu soru hakkında henüz ayrıntılı bir açıklama yapılmadı.

Senin için hazırladığımız haberler