Usta devreye girdi! İstifa kararından vazgeçti!

11.06.2017 17:18 - Son Güncelleme -
Usta devreye girdi! İstifa kararından vazgeçti!

Trabzonspor’da dün istifa şoku yaşanırken, yönetimi bıraktığını açıklayan yönetici Ali Rıza Egemen’i Başkan Muharrem Usta ikna etti.

Egemen, “Şu an itibariyle Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Tüm camiadan özür diliyorum. Hakkınızı helal edin dostlarım. İstifamın ne Bursaspor maçı, ne de Rizespor ile zerre kadar ilgisi yoktur. İstifamı kötü niyetliler istismara kalkmasın. Öyle bir an gelir ki, bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı olmaz” sözleri ile sosyal medyadan istifasını duyurdu.

USTA DEVREYE GİRDİ

Bunun üzerine kendisiyle görüşen Başkan Muharrem Usta, Egemen’i istifa kararından vazgeçirerek, yönetimdeki görevine devam etmesini sağladı. Bunun üzerine Usta, yaptığı açıklamada, “Yönetim kurulu üyemiz Sn.Ali Rıza Egemen'in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu istifa ciddi bir sorundan değil; anlık duygusal bir davranışdan kaynaklanmıştır. Kendisiyle yapmış olduğum değerlendirme sonucu kulübümüzdeki görevine devam edecektir” dedi.

AYNI KARARLILIKLA

Usta, “Trabzonspor'un her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğu bir dönemde her arkadaşımızın en üst düzeyde kulübümüze katkıda bulunması kaçınılmaz bir gerçektir. Ağır bir yükü taşımak ve başarılı olmak için Yönetim Kurulu olarak daha da fazla çalışacağımızdan ve hep beraber başarıyı yakalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Usta’nın Egemen’i kararından vazgeçirdikten sonra Egemen sosyal medyadan tüm açıklamaları sildi.

Güne Bakış

Dirk Kuyt, yeşil sahalara veda etti. Efsane oyuncu jübile maçında penaltıdan bir gol kaydetti. Maçta Süper Ligin yıldız isimleri de boy gösterdi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up