V Weekend Sports spor dünyasının ünlülerini ağırladı

4 Mayıs 2019 16:49- Son Güncelleme - 4 Mayıs 2019 16:49
Google news abonelik

Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen V Weekend Sports, spor dünyasının ünlü simalarını da bir araya getirdi. Galatasaray’da top koşturmuş Hakan Ünsal ve Hasan Kabze, milli basketbolcumuz Kerem Gönlüm de spor festivalinin konukları arasındaydı.

Hakan Ünsal ve Hasan Kabze festival alanını dolduran spor tutkunlarıyla bol bol fotoğraf çektirip imza dağıtırken, eski milli basketbolcu Kerem Gönlüm de gençler ve çocuklarla basketbol oynadı. Bilek güreşi Avrupa ve Dünya Kadınlar Şampiyonu Esra Kiraz, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Arif Ertem ve Avrupa Şampiyonu Dünya İkincisi Hamza Ziypak’ın yaptığı gösteri müsabakaları büyük ilgi gördü. 

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un açılısını yaptığı V Weekend Sports’da, Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak da ünlü isimlerle birlikte wellness, eğlence, yarışma, kişisel gelişim gibi aktivitelerin olduğu stantları gezdiler.

Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve 3 gün süren festivale gelenler, koşudan bisiklete, basketboldan, e-spora, drone yarışlarından cross fit’e, beyzbola kadar farklı branşlardaki müsabakaları izleme şansına sahip oluyorlar. Spor ve eğlencenin bütünleştiği V Weekend Sports’ta ayrıca ünlü sporcular deneyimlerini hayranlarıyla paylaşırken, binlerce kişi eğlenceli bir hafta sonu geçirme olanağını da bulacaklar.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!