Video - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'tan birlik mesajı

10 Aralık 2017 12:01- Son Güncelleme - 10 Aralık 2017 12:01
Google news abonelik
Video - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'tan birlik mesajı

Fenerbahçe'de başkanlığa adaylığını koyan Ali Koç, geçen hafta hayata geçirdiği sosyal medya hesabından Sar-Lacivertli futbolseverlere mesaj gönderdi. Kendisine verilen destek için teşekkür eden Koç, birlik ve beraberlik için çağrıda bulundu.

Mayıs ayında yapılacak genel kurulda başkanlığa aday olacağını açıklayan Ali Koç, sosyal medya hesabından Sarı-Lacivertli futbolseverlere çağrıda bulundu. 

Ali Koç'un açıklamalarının videosu

 

Kendisine verilen destek için teşekkür eden Koç, birlik ve beraberlik için çağrıda bulundu. Şampiyonluk yolunda tüm branşlara destek isteyen Koç, "Sevgili Fenerbahçeliler, bu süreçte sizinle ilk iletişimi yapma heyecanıyla hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Geçen hafta futbol takımımızın arzuladığımız performansı ve de stadımızdaki özlediğimiz atmosfer sonrasında bu hafta sonuna da büyük bir keyifle girdik. Bursaspor galibiyeti şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım oldu. Hemen akabinde Euroleague maçında da Barcelona'yı fethettik. Erkek Voleybol Takımımız, Türkiye Kupası'ndaki ilk maçını 3-0 kazandı. İnsaşllah diğer branşlarımız da hafta sonunu zaferlerle kapatırlar. Bize bugüne kadar göstermiş olduğunuz destek, ben ve ekibime büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur. Biliyoruz ki bir başarı olacaksa bu hep beraber omuz omuza vererek olacaktır. Sizlerden ricam; Fenerbahçemizin tüm branşlardaki takımlarına odaklanmamız ve sezonu şampiyonluklarla bitirmek için vermemiz gereken desteği vermemizdir. Omuz omuza verdiğimiz zaman başaramayacağımız hiçbir şey yoktur" ifadelerine yer verdi.