AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Vitor Pereira: Problem yok, her zaman her koşulda beraberiz!

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 13 Eyl 2021 - 11:36 / Son Güncelleme : 13 Eyl 2021 - 11:53

Fenerbahçe'de Vitor Pereira, sarı lacivertlilerin iç sahada 1-1 berabere kaldığı Sivasspor maçından sonra futbolcularına teşekkür etti.

Vitor Pereira: Problem yok, her zaman her koşulda beraberiz!

Aygün ÖZİPEK - AJANSSPOR

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Vitor Pereira maç sonu oyuncularının soyunma odasında tek tek elini sıktı ve gösterdikleri mücadele hırsından, son dakikaya kadar vazgeçmemelerinden dolayı teşekkür etti.

'Zaman zaman puan kayıpları normal'

"Biz kazanırken de, puan kaybederken de bir takımız" ifadelerini kullanan Pereira; "Amacımız tabi ki kazanmak. Ancak zaman zaman puan kayıpları normal. Problem yok her zaman her koşulda beraberiz, çalışmaya devam." şeklinde konuştu.

Altay'a Pereira ve takım arkadaşlarından destek

Pereira daha sonra kaleci Altay’ın yanına gitti ve "Moralini bozma, sen bize çok maç kazandırdın, biz bugün takım halinde puan kaybettik" sözleri ile oyuncusuna moral verdi.

Takım arkadaşları da Altay’a destek verdi ve ona olan inançlarını dile getirdiler.

6 maçta; 5 galibiyet, 1 beraberlik

Sezona 6 resmi maçta 5 galibiyet ile başlayan, yeni bir takım olmalarına rağmen gayet uyumlu görünen Fenerbahçe’de yaşanan puan kaybı oyuncuları daha da hırslandırdı.

Milli maç dönüşünde yorgun oyunculara ve yaşanan talihsiz sakatlıklara rağmen diri ve istekli bir görüntü veren Fenerbahçe'de iki puanı kaybetmek üzüntüye sebep oldu.

Takım, maçın ikinci yarısında top oynayamamış olmaktan şikayet edip, Saracoğlu'nda rakiplerin oyunu durdurmasını taktik olarak kullandığını vurguladılar, Sivassporlu oyuncuların da  oyunu bu kadar durdurulmasına tepki gösterdiler.

Samandıra’da sabah kahvaltıda bir araya gelen oyuncular dünkü maçı masaya yatırırlarken, Frankfurt maçıyla birlikte daha güçlü dönecekleri konusunda görüş birliğine vardılar.