Voca: "Maçı kazanabilirdik ama berabere bitti"

Süper Lig'in 26. haftasında Ankaragücü, evinde Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası Ankaragücü'nün Kosavalı futbolcusu Idriz Voca ile Torgeir Börven açıklamalarda bulundu.
22 Şubat 2021 21:14- Son Güncelleme - 22 Şubat 2021 21:19
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

Süper Lig'in 26. haftasında Ankaragücü, evinde Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma sonrası Ankaragücü'nün  Kosavalı futbolcusu Idriz Voca ile Torgeir Börven açıklamalarda bulundu.

Idriz Voca: "Maçın başında 1-0 geriye düşmek tabii iyi değil"

23 yaşındaki futbolcu Voca "Şanssız bir şekilde 1-0 geri düştük ama sonra beraberliği yakaladık. Daha sonra oyunu domine ettik, maçı da kazanabilirdik ama berabere bitti. Maçın başında 1-0 geriye düşmek tabii iyi değil. Önümüzdeki günlerde bu ufak-tefek hataları engellemeliyiz." ifadelerini kullandı.

Torgeir Børven: "Sonunda 3 puanı almalıydık ama olmadı"

Ankaragücü'nün Norveçli futbolcusu Torgeir Børven ise "Bu maçı mutlaka kazanmalıydık. Sonunda 3 puanı almalıydık ama olmadı. Pes etmeyeceğiz. Her oyuncu gibi ben de oynamak istiyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!