AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yağmur Sarnıç, Emre Aşık hakkında suç duyurusunda bulundu! Ağır itham!

İlk Yayınlanma : 31 Mar 2021 - 23:17 / Son Güncelleme : 01 Nis 2021 - 00:18

Emre Aşık ve boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç’ın arasındaki arasındaki tartışmalar bitmiyor. Sarnıç, kızı Elvin Aşık'ın dedikleri sonrası suç duyurusunda bulundu. Peki Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç arasına neler yaşandı?

Yağmur Sarnıç, Emre Aşık hakkında suç duyurusunda bulundu! Ağır itham!

Eski futbolcu Emre Aşık ve boşanma aşamasında olduğu eşi Yağmur Sarnıç’ın arasındaki tartışmalar yeniden alevlendi. Sarnıç, kız çocukları Elvin Aşık’ın söyledikleri sonrası suç duyurusunda bulundu.

 

Yağmur Sarnıç, avukatı Bedirhan Duymaz aracılığıyla Emre Aşık’la ilgili İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu ve korkunç bir iddia ortaya attı.

Sarnıç’ın avukatının savcılığa sunduğu dilekçede şu satırlara yer verildi:

"Müşteki Yağmur Aşık ile şüpheli Emre Aşık'ın devam eden boşanma davasında verilen geçici velayet gereği müşterek çocuklar baba ile yaşamaktadırlar. Müşteki, mağdur ve diğer çocukları ile mahkemenin belirttiği günlerde beraber olmaktadır.

Mağdur Elvin, müşteki annesi tarafından tuvalet ihtiyacına yardımcı olması için banyoya götürüldüğünde müştekiye hitaben ‘Anne sana bir şey söyleyeceğim ama kimseye söyleme. Babam bana pipisini gösterdi’ demesi üzerine anne telefonundan video kaydı alarak kızının anlattıklarının devamını kaydetmiştir.

Şüphelinin daha önce müşterek çocukları Elvin ve Erol'u darp etmesi ve bundan dolayı ceza alması, Elvin'in "babam bana pipisini gösterdi", "olmaz dedim, olur dedi", "kimseye söyleme dedi" ifadelerinin yanı sıra vücuduyla kendisine yapılan fiili taklit etmesi neticesinde müşteki de kızının cinsel tacize uğradığı düşüncesi oluşmuştur. 

Şüphelinin, yukarıda ifade edilen suçtan nitelikli halleri ve savcılığınız tarafından resen tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını, dosya kapsamında verilecek ifadeler ve sunulacak delillerin medyaya servis edilip müştekinin, kızının ve soruşturmanın zarar görmemesi için dosyanın gizli soruşturulmasını talep ederiz."

KAYNAK: TV100