Yaşar Büyükanıt hayatını kaybetti

Yaşar Büyükanıt hayatını kaybetti. Eski Genelkurmay Başkanı’nın eşi Filiz Büyükanıt kimdir, kaç yaşında? Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, 79 yaşında hayatına gözlerini yumdu. Vatandaşlar, Yaşar Büyükanıt kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi aramalar yapmaya başladı. Öte yandan, eşi Filiz Büyükanıt ile ilgili araştırmalar da yapılıyor. Detaylar haberimizde...
21 Kasım 2019 19:30- Son Güncelleme - 21 Kasım 2019 19:34
Google news abonelik

Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt hayatını kaybetti. Filiz Büyükanıt kimdir, kaç yaşında, ne zaman vefat etti gibi sorular ise merak konusu oldu. Yaşar Büyükanıt, 79 yaşında hayatına gözlerini yumdu. Vatandaşlar, Yaşar Büyükanıt kimdir, kaç yaşında ve nereli gibi aramalar yapmaya başladı. Öte yandan, eşi Filiz Büyükanıt ile ilgili araştırmalar da yapılıyor. Detaylar haberimizde...

YAŞAR BÜYÜKANIT HAYATINI KAYBETTİ | KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, 79 yaşında hayata gözlerini yumdu. Büyükanıt, bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Büyükanıt'ın hayatını kaybettiği hastaneden yapılan açıklamada "Yaşar Büyükanıt, bugün saat 06.05'te solunum ve kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetti" denildi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin 25’inci Genelkurmay Başkanı olan, Orgeneral Yaşar Büyükanıt, 1940 yılında İstanbul’da doğdu. 28 Ağustos 2006 tarihinde atandığı Genelkurmay Başkanlığı görevinden 30 Ağustos 2008 tarihinde emekliye ayrıldı.

YAŞAR BÜYÜKANIT EŞİ FİLİZ BÜYÜKANIT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? NE ZAMAN VEFAT ETTİ?

İstanbul'da bir süredir kanser tedavisi gören Yaşar Büyükanıt'ın eşi Bilge Filiz Büyükanıt da, 17 Kasım Pazar günü hayatını kaybetmişti. Filiz Büyükanıt'ın 19 Kasım'daki cenaze törenine; Yaşar Büyükanıt, rahatsızlığı nedeniyle katılamamıştı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!