• Diğerleri

Yeni Malatyaspor'da hedef 44 bin..

PTT 1. Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, hedeflerinin 44 bin Passolig kartı satışı yapmak olduğunu söyledi.
17 Ağustos 2015 22:11- Son Güncelleme - 17 Ağustos 2015 22:11
Yeni Malatyaspor'da hedef 44 bin..

Malatya İnönü Stadı önünde bulunan gişelerden kulüp yöneticileriyle Passolig kartı alan Gevrek, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şu ana kadar 3 bin 500 kart satışı yapıldığını ve hedeflerinin 44 bin olduğunu kaydetti.

Passolig yetkilileriyle görüştüklerini ve özellikle Malatyalıların yoğun olarak yaşadığı İstanbul'un Esenler ilçesinde satış yapmak istediklerini anlatan Adil Gevrek, taraftarlara seslenerek, "Türkiye'nin ve dünyanın her yanındaki taraftarlarımızın takımlarına sahip çıkma adına Passolig almasını istiyoruz. Çünkü hem takıma destek olacaklar hem de biz hedeflediğimiz 44 bin rakamına ulaşacağız" dedi.

 

Transfer çalışmaları
Transfer çalışmalarına da değinen Gevrek, 2 veya 3 transfer daha yapmak istediklerini söyledi. 

Nokta transferler yapma adına çok çalıştıklarını vurgulayan Adil Gevrek, "Bu saatten sonra yapacağımız transferin nokta transfer olması adına çalışmalarımız devam ediyor. Hem teknik heyetle hem hocamızla istişare ederek, inşallah 2 veya 3 transfer daha yapacağız. Bu transferlerimizle takımızın daha da güçleneceğine inanıyorum" diye konuştu.

 

West Ham - Everton (3-1) - Maç Özeti - Premier League 2017/18