"Yönetim artık düşünmeli"

27 Şubat 2017 16:06- Son Güncelleme - 27 Şubat 2017 16:06
Google news abonelik
"Yönetim artık düşünmeli"

AJANSSPOR ÖZEL / Özgür SANCAR – Fenerbahçe’nin eski teknik direktörlerinden İsmail Kartal, sarı lacivertli takımın içinde bulunduğu durumla ilgili çok önemli bir mesaj verdi.

“YÖNETİM DÜŞÜNMELİ. ADVOCAAT BU TAKIMI BİLEREK GELDİ”

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Kartal, ''Fenerbahçe'deki olayların iç yüzünü bilemiyoruz. Sezon başından beri istikrarlı bir kadro olmadı. Volkan Şen'in sakatlığı, Moussa Sow devre arasına kadar iyiydi Afrika Kupası'nın ardından formunun düşmesi... Fakat Fenerbahçe'de oyuncu grubunun kalitesi bu değil. Dün akşamki basın toplantısına gelince alışıla gelmiş basın toplantısı değil. Hiçbir oyuncu, "Bu hoca gelsin, şu gelsin" demez. Bunun  kararını yönetim verir. O zaman futbolcular takımları yönetsin. Ciddi problem var mıdır? Bilmemem fakat ciddi bir diyalog eksikliği olduğunu düşünüyorum. Advocaat kendine göre haklıdır veya haksızdır. Yönetimle ne konuştu bilemiyoruz. Fakat bu takımı bilerek geldi. Geçtiğimiz sezon oynadığı futbolu bilerek geldi. Dirk Kuyt'tan bilgi aldı. Ne yapılması gerektiğini benim söylemem burada uygun olmaz. Kamuoyu zaten söylüyor. Yönetim artık düşünmeli" dedi.

"BU OLAYLAR ARTIK YAŞANMAMALI"

Kasımpaşa-Bursaspor maçının ardından yaşanan olaylarla ilgili olarak ise deneyimli çalıştırıcı, "Artık bunların olmaması gerekiyor, kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. Trabzonspor maçı dönüşü bizde kurşunlanmıştık, bu tarz olaylar arık yaşanmamalı. Harun Tekin'in kariyer olarak önünü açık" diye konuştu.

AJANSSPOR ÖZEL HABER

Yasal Uyarı : Bu haber ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.